fit

Źródło: Femniqe

Zdrowy styl życia, w tym utrzymanie prawidłowej masy ciała, jeszcze do niedawna dla wielu osób kojarzyło się z perspektywą głodowania, odmawiania sobie kuchennych rarytasów i generalnie złym samopoczuciem. Dzisiaj właśnie między innymi dzięki takim promotorkom pozytywnych zmian jak Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska dowiadujemy się, że możemy tracić na wadze, jedząc przepyszne dania.

Kluczem do sukcesu jest nie ilość, ale jakość pożywienia, które ląduje na naszym talerzu. Życie w stylu fit to także ćwiczenia, wprowadzanie do naszego codziennego życia zdrowych nawyków, to w końcu zmiany obejmujące styl życia całej naszej rodziny. Skorzystajcie z najnowszej promocji Taniej Książki, która oferuje rabat na fit książki polskich i zagranicznych specjalistów od zdrowego stylu życia. Promocja trwa od 31 maja – 14 czerwca 2017 włącznie.

Rabat na fit książki – nowości i bestsellery

Na promocyjnej liście książek o zdrowym stylu życia znalazło się aż 300 tytułów, wśród których z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Nie można pominąć gorącej nowości: Księgi soków Michaela T Murray’a, z której dowiemy się, że nie tyle jesteśmy tym, co jemy, ale tym… co pijemy. Ważna pozycja to także bestsellerowe Zdrowe koktajle Ewy Chodakowskiej, Lefteris Kaovukis i Marty Kielak oraz fenomenalna Nowa jadłonomia Marty Dymek. Polecam Wam także Zostań FIT Natalii Gackiej, ponieważ akurat z tą trenerką ćwiczę na co dzień. 🙂

Rabat na fit książki – jak schudnąć bez wyrzeczeń?

Bardzo ciekawą pozycją, którą na pewno warto się zainteresować jest Zdrowy brud Mayi Shetreat-Klein. Autorka udowadnia, że nasz współczesny, sterylny styl życia nie jest naturalny dla organizmu człowieka, a szczególnie dla organizmu małego dziecka. Z kolei z książki Siła zdrowych nawyków Josepha Mercola dowiecie się między innymi, że: “Niektóre gazowane napoje zawierają substancje, które mogą uszkadzać komórki mózgu.” Do wielu z wymienionych przeze mnie książek dołączono darmowy fragment.

Coś dla Pań i Panów

Na promocyjnej liście znajdują się zarówno książki polecane kobietom jak i mężczyznom, a także wiele płyt DVD z ćwiczeniami w tym Healthy mama by Ann Anna Lewandowska. Ich autorzy „podadzą Wam na talerzu” nie tylko informacje o zdrowych nawykach żywieniowych, ale także programy treningowe. Dzięki ich zaangażowaniu i wiedzy nie jesteśmy sami w kwestii walki o zdrowie, utrzymanie prawidłowej masy ciała i ogólnie dobrego samopoczucia naszego i całej naszej rodziny. Przy okazji możemy dowiedzieć się, jak omijać żywieniowe pułapki, które czyhają na nas w sklepach.

Pełną listę fit książek i przecenionych płyt DVD z ćwiczeniami znajdziecie TUTAJ.

fit