Nela i polarne zwierzęta - kup na TaniaKsiazka.pl

Hej, hej! Z pewnością kojarzycie Nelę, małą podróżniczkę. Nela i polarne zwierzęta to już dziewiąta książka w dorobku literackim tej dwunastoletniej dziewczynki. Imponujące? Bez wątpienia! W takim tempie Nela ma bardzo duże szanse na to, by przegonić swoimi publikacjami Stephena Kinga, który również może poszczycić się ich zawrotną ilością. Wracając jednak do wspomnianej książki, mamy dobre wiadomości dla wszystkich młodych odkrywców i ich rodziców. Nela i polarne zwierzęta w sprzedaży dostępne będą już od 29 grudnia bieżącego roku. Tak więc wraz z nowym rokiem będziecie mogli rozpocząć niezwykłą przygodą, wyruszając w najmroźniejsze rejony Ziemi.

Nela i polarne zwierzęta – jeszcze więcej zabawy

Na początku warto wspomnieć o tym, że najnowsza książka młodej podróżniczki zawiera bardzo dużo dodatkowych treści multimedialnych. Są one sprytnie poukrywane w tajnych kodach, dzięki którym będziecie mieć możliwość oglądania wielu fascynujących filmików. A to oznacza jeszcze więcej zabawy dla Waszych pociech!

Nela, tym razem zabiera małych odkrywców tam, gdzie można spotkać zwierzęta polarne. Jak łatwo się domyślić, są to takie stworzenia, które ponad wszystko lubią mroźny klimat i chłodne rejony. Na uwagę zasługuje również fakt, że poszukiwania będą prowadzone nie tylko na lądzie. Tak, po raz kolejny autorka zabierze odbiorców także pod wodę. Dzięki temu Czytelnicy, wraz Nelą, będą mieli okazję obserwować orki. Dowiedzą się również, co robią foki w mroźnych głębinach. A ponadto odbędą się poszukiwania niedźwiedzia polarnego i wspólnie z Nelą popływacie z rekinem olbrzymim. Brzmi zachęcająco? A to jeszcze nie wszystko!

Nela zabierze odbiorców także na dno mroźnego morza i pokaże, jak wygląda arktyczna rafa. Mała podróżniczka po raz kolejny pobudzi wyobraźnię każdego młodego odkrywcy. W tę podróż koniecznie zabierzcie ciepłe rzeczy i nie zwlekajcie ani chwili!

Przypominamy, że książka pt. Nela i polarne zwierzęta dostępna będzie od 29 grudnia 2017 roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim rodzicom, którzy chcą zaszczepić w dzieciach miłość do zwierząt i pobudzić ich ciekawość świata. W tej książce znajduje się również wiele ciekawych informacji, które z pewnością przydadzą się w szkole.