Nieplanowane - kup na TaniaKsiazka.pl

Nieplanowane to książka amerykańskiej pisarki i aktywistki Abby Johnson, która na polskim rynku pojawiła się właśnie w nowej oprawie graficznej. Jest to oczywiście związane z faktem, że już od 1 listopada 2019 roku w kinach dostępny jest film, który powstał właśnie na podstawie tej historii. Jeśli zatem jeszcze do tej pory nie byliście w kinach, gorąco zachęcamy, by najpierw zapoznać się z literacką wersją. Poza tym ci, którzy dziś pierwszy raz słyszą o tej pozycji, mają dziś szansę dowiedzieć się, o czym opowiada. Zainteresowani? W takim razie koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nieplanowane - kup na TaniaKsiazka.pl

Nieplanowane – kilka słów o książce i zwiastun filmu

Główną bohaterką jest Abby Johnson, która robiła zawrotną karierę. Miała wysokie stanowisko i bardzo dobrą pensję. A także pracę inną niż wszystkie. Ponieważ na co dzień zajmowała się aborcją. Co takiego wydarzyło się w życiu Abby, że po pięciu latach pracy na stanowisku dyrektora w klinice Planned Parenthood opuściła to miejsce? I co tak bardzo przeraziło ją, że przeszła na drugą stronę? Tym samym dzisiaj walczy o życie nienarodzonych. Z jakimi praktykami miała do czynienia?

Ta historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach, dlatego tak bardzo wstrząsnęła opinią publiczną i odbiorcami. To opowieść o kobiecie, która wyszła z samego jądra ciemności. Myślisz, że wiesz wszystko na temat przemysłu aborcyjnego? Oto przerażająca prawda, której nie dowiesz się z innych książek, prasy czy portali internetowych.

Film na podstawie książki, tak jak wspomnieliśmy, jest dostępny w polskich kinach od 1 listopada bieżącego roku. Za reżyserię odpowiada Chuck Konzelman oraz Cary Solomon. Również oni stworzyli scenariusz. Produkcja przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom dramatów. Na ekranach wystąpili, m.in.: Ashley Bratcher jako Abby Johnson, Brooks Ryan jako Doug czy Robia Scott jako Cheryl.

Książkę pt. Nieplanowane w nowej oprawie graficznej znajdziecie tutaj. Natomiast poniżej prezentujemy wam zapowiedź filmu. Dajcie znać, czy słyszeliście o tej historii oraz, czy widzieliście już film. Jesteśmy bardzo ciekawi waszych opinii.