Zew krwi - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowa ekranizacja Zewu krwi – taka wiadomość obiegła wszystkie portale internetowe, związane nie tylko z literaturą, ale również z filmem. To bez wątpienia doskonała informacja dla wszystkich miłośników powieści Jacka Londona. Ale także maniacy kina mają sporo powodów do zadowolenia. Krążą bowiem pogłoski, że na wielkich ekranach miałby pojawić się sam Harrison Ford! Zaciekawieni? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej.

Nowa ekranizacja Zewu krwi – kilka istotnych informacji

Nikt dziś nie ma wątpliwości, że Zew krwi to już klasyka literatury światowej. Nie bez przyczyny ten właśnie tytuł znalazł się w kanonie książek dla młodzieży. Przygodowa powieść, zabarwiona nutą dramatu, od pokoleń wzrusza Czytelników na całym świecie. Jej głównym bohaterem jest pies Bucki, a akcja toczy się u schyłku XIX wieku, w czasach „gorączki złota” nad Klondike w Jukonie, w Kanadzie. Wśród osób, które ruszają w kierunku Alaski, znajduje się John Thornton. Mężczyzna na swojej drodze spotyka właśnie Buckiego. Pies jest mieszanką bernardyna i owczarka szkockiego i został porwany oraz sprzedany do psiego zaprzęgu. Między Thorntonem i Buckiem zaczyna rodzić się wielka, przyjacielska więź.

Nowa ekranizacja Zewu krwi to szansa dla gwiazd Hollywood. Ponoć sam Harrison Ford zainteresował się projektem, który miałby na nowo przedstawić znaną już historię. Aktor obecnie negocjuje z wytwórnią 20th Century Fox. Biorąc pod uwagę jego doświadczenie oraz fakt, że ma on miliony fanów na całym świecie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że stanie się gwiazdą najnowszej adaptacji powieści. Jeśli umowa doszłaby do skutku, Ford na ekranie wcieliłby się w postać Johna Thorntona, głównego ludzkiego bohatera filmu. Wcześniej w tej roli odbiorcy mieli okazję zobaczyć m.in.: Clarka Gable’a, Charltona Hestona i Rutgera Hauera.

Wiemy również, kto będzie odpowiadał za powstanie nowego projektu. Stanowisko reżysera zajmie Chris Sanders. Mężczyzna odpowiada za sukces takich produkcji jak: Jak wytresować smoka czy Lilo i Stich. Natomiast scenariusz stworzył Michael Green. Zdjęcia do produkcji mają ruszyć już we wrześniu 2018 roku. Jednak data premiery nie jest jeszcze znana. Gdy tylko pojawią się nowe informacje, będziemy Was o tym informować!

Tutaj znajdziecie książkę pt. Zew krwi. Gorąco polecamy!