Nowa książka Agnieszki Olejnik - Cuda i cudeńka - kup na TaniaKsiazka.pl

Cuda i cudeńka to doskonała powieść na obecną porę roku. Pogoda za oknem nas nie rozpieszcza. Chłód i brak słońca wprawiają nas w gorszy nastrój. Jedyne, na co człowiek ma ochotę, to ciepły koc, kawa, herbata albo czekolada. A najlepiej byłoby przenieść się w jakieś cieplejsze i mniej ponure miejsce. A to da się akurat zrobić! Gwarantujemy, że nowa książka Agnieszki Olejnik wprowadzi Was w kolorowy i zwariowany świat oraz poprawi Wam nastrój. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po tej historii.

Cuda i cudeńka - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Agnieszki Olejnik – Przekonaj się, że Cuda i cudeńka mają miejsce codziennie

Główną bohaterką jest Lena, która właśnie wprowadziła się do kamienicy z mansardą, której szczyt zdobią dwa zamyślone anioły, zwane Serafinami. Okazuje się, że pod dachem budynku skrywa się mnóstwo tajemnic. Dziewczyna cechuje się optymizmem, wiarą w lepszą przyszłość i posiada zapas marzeń na całe życie. Kiedy poznaje swoich nowych sąsiadów, jej życie staje się jeszcze barwniejsze i ciekawsze niż do tej pory.

Francesca to Włoszka po przejściach, która prowadzi mały sklep z cudeńkami. A ponieważ Lena lubi zmiany, bardzo szybko zaprzyjaźnia się z kobietą i dołącza do niej. W międzyczasie zaczyna również korespondować z tajemniczym Borysem. Jest on właścicielem mieszkania na strychu i już wkrótce okazuje się, że skrywa niezwykle bolesną tajemnicę.

Nowa książka Agnieszki Olejnik – idealna na święta

Podczas świątecznej wymiany drobnych smakołyków, mieszkańcy mają szansę poznać się znacznie lepiej. Na jaw wychodzi też wiele skrywanych sekretów i tajemnic. Wielu zaczyna sądzić, że kamienne anioły, zwieńczające dach budynku, rozciągają nad nimi swoją opiekę. Niektóre pokręcone ścieżki zostają wyprostowane, a los okazuje się znacznie łaskawszy, niż dotychczas.

W książce napisanej przez Agnieszkę Olejnik czytelnicy odnajdą mnóstwo ciepła i pozytywnej energii. To historia o odzyskanej nadziei i potrzebie bliskości oraz sile kobiecej przyjaźni. Pisarka w doskonały sposób przedstawia także zwyczajną, codzienną dobroć, którą ludzie okazują sobie na każdym kroku. Przekonajcie się sami, jak niewiele trzeba, by szeroki uśmiech zagościł na twarzach innych ludzi.

Książkę pt. Cuda i cudeńka znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Inne książki autorki, również warte uwagi są w tym miejscu.