Nowa książka autora 13 powodów

Książka 13 powodów Jaya Ashera jest na polskim rynku wydawniczym jednym z największych bestsellerów tego roku. Równie dużą popularnością cieszyła się za granicą nie tylko sama powieść, ale i serial, który powstał na jej podstawie, wyprodukowany przez Netflix. Pojawiły się, co prawda kontrowersje związane zarówno z książką, jak i filmem dotyczące gloryfikowania czynu samobójstwa i przypuszczenia, że kilka samobójstw wśród nastolatków mogło mieć związek z dziełem Ashera, jednak nie odebrało to jej popularności. Nic więc dziwnego, że nowa książka autora 13 powodów budzi tak ogromne zainteresowanie. Sprawdźcie, o czym będzie Światło (What Light).

Nowa książka autora 13 powodów zaskoczy fanów

Po przeczytaniu najnowszej książki Jaya Ashera fani autora z pewnością będą zaskoczeni. Jest to lekka, słodka, ciepła, nastoletnia opowieść o miłości, która została osadzona w klimacie Bożego Narodzenia. Nie znajdziemy tutaj dramatów z 13 powodów ani żadnych tematów tabu. Jedni będą zaskoczeni, inni zniechęceni, ale nie zmienia to faktu, że jest to fajna propozycja na nadchodzący świąteczny czas. Niewątpliwie pióro Ashera i jego umiejętność wciągania Czytelnika w opowiadaną historię, zagrają na korzyść tej książki.

paraBohaterką książki jest Sierra, która w każde Święta Bożego Narodzenia wyjeżdża z rodzicami sprzedawać choinki. Ten czas jest dla niej niezwykle pracowity, ale uwielbia te świąteczne podróże i poznawanie nowych ludzi. Biznes rodzinny jednak nie prosperuje już tak dobrze, jak dawniej, więc być może tegoroczny wyjazd do Kalifornii będzie jednym z ostatnich w jej życiu. Jakby na osłodę rodzinnych problemów, właśnie na tym wyjeździe poznaje Caleba. Mimo, że chłopak ma za sobą trudną przeszłość i błąd, który wciąż musi naprawiać, dziewczyna chce dać mu szansę. Dostrzega w Calebie światło, którego być może już nikt nie widzi, a może nikt nigdy nie chciał zobaczyć.

Nowa książka autora 13 powodów w listopadzie

Światło to książka o pięknej, młodzieńczej miłości, dawaniu drugich szans i próbie niepoddawania się opinii innych, tylko wyrobienia sobie własnego, subiektywnego zdania i poszukiwania własnego szczęścia. Niewątpliwie wprawi Was w świąteczny, rodzinny klimat jednych z najpiękniejszych i najbardziej rodzinnych świąt obchodzonych w Polsce i na świecie.

I co sądzicie o takiej zmianie klimatu u tego autora? Może po tak “trudnej moralnie i społecznie” książce chciał zaoferować fanom coś lżejszego i wprawiającego w dobry humor?

Premiera książki Światło Jaya Ashera jest zapowiadana na 14 listopada tego roku. Książkę można zamówić w przedsprzedaży tutaj.

Wszystkie książki autora wydane do tej pory w Polsce, znajdziecie TUTAJ.