Nowa książka Jakuba Ćwieka!

Nowa książka Jakuba Ćwieka to nie lada gratka dla wszystkich fanów twórczości pisarza. Jego najnowszy projekt pt. Stróże będzie dostępny od 7 czerwca 2018 roku i bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury fantasy. Warto tutaj również wspomnieć, że Stróże to kolejny już tytuł ze słynnej serii Kłamca, która skradła serca tysięcy czytelników w całym kraju. Zatem, jeśli jeszcze do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z tym cyklem, teraz jest doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Co więcej! Przygodę z prezentowaną dziś książką możecie zacząć bez wcześniejszego zaznajamiania się z książkami ze wspomnianej serii. Nie ma więc na co czekać!

Nowa książka Jakuba Ćwieka – nietypowe śledztwa, dziwne międzygatunkowe przyjaźnie i całe tony niebiańskiej biurokracji

Loki nie cieszy się najlepszą reputacją wśród anielskich zastępów. Kłamca, zdrajca i oszust to tylko nieliczne, łagodniejsze określenia, z jakimi spotyka się na co dzień. Jednocześnie jednak jest on ostatnią nadzieją Twojego anioła stróża. Po raz kolejny niebiańskie sprawy zaczną się komplikować przez Lokiego, cyngla od brudnej roboty, prowodyra i sprawcę niejednego zamieszania. Tym razem nordycki bóg kłamstwa pokaże pełnię swoich możliwości.

Początkowe zasady były bardzo proste. Każdy człowiek, który wierzył w Boga, otrzymywał anioła stróża. Ten, by zyskać siłę i móc udzielić podopiecznemu nadprzyrodzonego wsparcia, potrzebował modlitwy. Jednak wszystko zaczęło się komplikować wraz z przyrostem ludzi. Liczba aniołów pozostawała stała i wkrótce niewystarczająca. W dodatku Wszechmogący na do widzenia zostawił garść bardzo rygorystycznych zasad. Nic więc dziwnego, że skrzydlaci, aby przetrwać i dalej wykonywać swoją pracę, zaczęli kombinować. Wkrótce wśród nich pojawił się Loki, nordycki bóg oszustów i kłamców. A wraz z nim anielskie kombinatorstwo weszło na wyższy poziom. Bardzo szybko okazało się, że do opanowania chaosu potrzeba jest specjalna jednostka. Tak powstał Wydział Interwencyjny Nadzoru Anielskiego, w skrócie W.I.N.A.

Przypominamy, że nowa książka Jakuba Ćwieka pt. Stróże będzie dostępna od 7 czerwca bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!