Nowa książka Magdaleny Witkiewicz i Alka Rogozińskiego to doskonała informacja dla wszystkich fanów wspomnianego duetu. Okazuje się, że para w ciszy od kilkunastu miesięcy pracowała nad nowym projektem. O wszystkim poinformowali fanów w piątek 13 kwietnia. Trzeba przyznać, że to bardzo przyjemna informacja i miłośnicy twórczości pisarzy nie mieli powodów, by nazwać ten dzień pechowym. Książka nosić będzie tytuł Biuro M i w sprzedaży pojawi się 23 maja 2018 roku. Zaciekawieni? Koniecznie czytajcie dalej, by poznać więcej szczegółów!

Nowa książka Magdaleny Witkiewicz i Alka Rogozińskiego – duet znów w natarciu

Historia przedstawiona w książce pt. Biuro M skupia się na dwóch osobach. On to klasyczny przykład życiowego pechowca. Wszystko, czego się tknie, w błyskawicznym tempie zmienia się w katastrofę. Na szczęście zawsze po tym może liczyć na pocieszenie w kobiecych ramionach.

Ona niegdyś była całkiem ładną dziewczyną. Teraz jednak ukrywa się pod wieloma warstwami szarych i wyciągniętych swetrów. A wiecznie naburmuszony wyraz twarzy dopełnia ten obraz nieszczęścia. Trzeba też dodać, że kobieta nie wierzy w miłość i związki. A jedynym mężczyzną w jej życiu, w dodatku pozbawionym męskości, jest kot.

Bohaterowie rozpoczynają pracę w biurze matrymonialnym, gdzie szefowa to istne wcielenie zła. Początkowo obojgu wydaje się, że zajęcie, którego się podjęli, to lekka i przyjemna praca. Szybko jednak okazuje się, że kojarzenie par to wcale nie takie łatwe zadanie. A ponadto dochodzi do tego ogromna odpowiedzialność za czyjś los. Poza tym taka praca zapewnia mnóstwo rozrywki, nie zawsze przyjemnej. Czasem można przeżyć przygody jak z filmu grozy na najwyższym poziomie. I ostatecznie pojawiają się również wątpliwości, czy w dzisiejszych czasach romantyzm naprawdę istnieje. Bo wszystko wskazuje na to, że to jedynie hasło, które można spotkać tylko w słowniku.

Przypominamy, że nowa książka Magdaleny Witkiewicz i Alka Rogozińskiego nosi tytuł Biuro M. Powieść dostępna będzie w sprzedaży od 23 maja bieżącego roku i znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośnikom literatury obyczajowej.