ErotykiZapowiedzi i nowości

Manwhore – nowa książka Katy Evans już wkrótce w Polsce

Już 16 września tego roku swoją premierę na polskim rynku będzie miała książka Manwhore, autorstwa Katy Evans. Zapowiada się kolejny, gorący hit pokroju Greya. Autorka bowiem na swoim koncie ma już odnotowany sukces, związany z serią REAL, która uzyskała status bestsellera. W dodatku, Manwhore to pierwsza część z trzy tomowego cyklu, więc fani mogą liczyć na kolejne książki, które zapewnią im długie godziny rozrywki.

9788365506405

Manwhore Katy Evans

Manwhore to opowieść o bohaterce, która jest ambitną i młodą dziennikarką – Rachel Livingstone. Niestety, jej redakcji grozi bankructwo a jedyną szansą na ratunek okazuje się pikantny artykuł o najpopularniejszym chicagowskim playboyu – Malcolmie Saintcie. Rachel podejmuje wyzwanie licząc na to, że uda się jej uratować firmę i dzięki temu jej dziennikarska kariera nabierze tempa. Czy jednak wrażliwa dziewczyna poradzi sobie podczas wywiadu z Malcomem, który na swoim koncie ma nie tylko miliony, ale również doświadczenie w uwodzeniu kobiet? Tajemniczy biznesmen zawsze osiąga to, czego chce a jego nazwisko z pewnością nie określa jego charakteru. Czy Rachel uda się odkryć prawdziwe oblicze Malcolma? A może to on wykorzysta swój urok i zawróci dziennikarce w głowie?

Powieść skomentowała nawet Sylvia Day, autorka również bestsellerowej serii Dotyk Crossa, następującymi słowami: Tę wciągającą opowieść o namiętnej i czułej miłości przeczytałam dosłownie w jeden wieczór. A pan Malcolm Saint? Cóż… niezłe z niego ciacho!

Przypominamy, że Manwhore autorstwa Katy Evans ukaże się 16 września bieżącego roku nakładem Wydawnictwa Kobiecego.