Diet & Training by Ann - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka od Anny Lewandowskiej to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek polskiej trenerki fitness. Najnowsza publikacja pt. Diet & Training by Ann będzie dostępna w sprzedaży od 31 października 2018 roku. I z pewnością przypadnie do gustu każdej wielbicielce zdrowego stylu życia i ćwiczeń. Jeśli do tej pory zastanawiałyście się, nad metodami i poradami Anny Lewandowskiej, teraz macie idealną okazję, by przekonać się o ich skuteczności na własnej skórze. Ponieważ wielkimi krokami zbliża się do nas zima, warto wejść w ten okres z nową energią. Diet & Training by Ann sprawi, że każdego dnia będziecie tryskały radością i siłą, a jesienne osłabienie i znużenie odejdą w zapomnienie.

Nowa książka od Anny Lewandowskiej – Wasz osobisty plan zmiany stylu życia

Wszyscy doskonale wiemy, że w życiu przede wszystkim najważniejsze jest zdrowie. To jedno z najczęstszych życzeń, jakie kierujemy do tych, których kochamy najbardziej. Bo to właśnie zdrowie jest podstawą szczęśliwego życia i to dzięki niemu mamy dobre samopoczucie i siłę do działania.

A ponieważ zdrowy styl życia opiera się na właściwej diecie i odpowiednim treningu, w tej książce znajdziecie wszystko, czego Wam potrzeba. Bo chociaż sprawa wydaje się prosta, zawsze na początku pojawia się mnóstwo pytań. Jak zdrowo się odżywiać? Jak ćwiczyć? I najtrudniejsze – jak wytrwać w postanowieniach?

W związku z tym Anna Lewandowska, znana trenerka, dietetyczka i motywator stworzyła wszechstronny plan zmiany stylu życia. Oto co w nim znajdziecie:

  • Kompleksową i zbilansowaną dietę. Będzie pysznie!
  • Wszystko, co warto wiedzieć na temat zdrowego stylu życia. Zero zbędnych informacji, 100% przydatnej wiedzy!
  • Zróżnicowane zestawy treningowe, które dadzą ci radość i power!
  • Niezbędną dawkę motywacji. Bo bez niej ani rusz!

Przypominamy, że nowa książka od Anny Lewandowskiej będzie dostępna w sprzedaży już od 31 października bieżącego roku. Diet & Training by Ann znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośniczkom trenerki. Ale również każdemu, kto chce zmienić styl swojego życia na zdrowszy, by mieć znacznie więcej energii.