Nowa książka od Nory Roberts - Sekrety i śmierć - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka od Nory Roberts - Sekrety i śmierć - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka od Nory Roberts to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości pisarki. Powody do zadowolenia mają także wielbiciele kryminałów i sensacji. Najnowsza powieść pisarki, Sekrety i śmierć, na polskim rynku będzie dostępna od 8 stycznia 2019 roku i z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających czytelników. Warto tutaj wspomnieć, że Nora Roberts wydala ją pod pseudonimem J.D. Robb, a jej powieści pod tym przydomkiem cieszą się również niemałym zainteresowaniem wśród odbiorców. Autorka ma już na swoim koncie ponad dwieście książek. Większość z nich to międzynarodowe hity i światowe bestsellery, które wciąż zdobywają nowych fanów. Jeśli zatem do tej pory mieliście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś jest na to idealny moment.

Nowa książka od Nory Roberts – Sekrety i śmierć

Do akcji po raz kolejny wkracza porucznik Eve Dallas, szefowa Wydziału Zabójstw w nowojorskiej policji. Tym razem bohaterka musi znaleźć mordercę, który niemal na jej oczach zadał śmiertelną ranę autorce popularnego programu telewizyjnego. Programu, który przedstawiał pikantne plotki o cele brytach.

Bar Du Vin w centrum Manhattanu utrzymany jest we francuskim stylu i nie należy do miejsc, które Eve Dallas odwiedzałaby z przyjemnością. W takich lokalach zresztą rzadko dochodzi do rozlewu krwi. Jednak w lutym, pewnego zimowego wieczoru, w Du Vin zostaje zamordowana Larinda Mars. Dziennikarka prezentująca w swoim programie plotkarskie wiadomości z życia bogatych i sławnych osób. Eve Dallas podejmuje śledztwo, a w związku z tym wychodzą na jaw szokujące fakty. Okazuje się, że ofiara z całym cynizmem szantażowała bohaterów kompromitujących historii, jakie udało jej się odkryć. Zatem to najprawdopodobniej z tego powodu ktoś postanowił się jej pozbyć…

Eve Dallas nigdy nie lubiła Larindy Mars. Ale jeszcze bardziej nie lubi morderców. W związku z tym musi dotrzeć do tych wszystkich, którzy padli ofiarą szantażystki. I przy okazji poznaje fakty, o których wolałaby nie wiedzieć.

Przypominamy, że nowa książka od Nory Roberts będzie dostępna w sprzedaży od 8 stycznia bieżącego roku. Powieść pt. Sekrety i śmierć znajdziecie tutaj.

Znacie inne powieści autorki? Które najbardziej przypadły Wam do gustu?