Nowa książka od Remigiusza Mroza ucieszy z pewnością wszystkich miłośników twórczości polskiego pisarza. Poza tym powody do zadowolenia mają także wszyscy ci, którzy uwielbiają thrillery oraz kryminały i sensację. Autor już niejednokrotnie udowodnił, że w zanadrzu ma wciąż ciekawe i intrygujące historie. Tym samym po raz kolejny udowadnia, że jego ogromny sukces to nie kwestia przypadku. Najnowsza książka Mroza nosi tytuł Listy zza grobu, a jej premiera przewidywana jest na 15 maja 2019 roku. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, czym tym razem pisarz zaskoczy czytelników. A jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tego twórcy, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowa książka od Remigiusza Mroza – Listy zza grobu początek nowej serii

Listy zza grobu to początek nowej serii o patomorfologu Sewerynie Zaorskim. W związku z tym czytelnicy mogą liczyć na kolejne tomy tej intrygującej historii. O czym opowiada najnowsza powieść pisarza?

Kaja Burzyńska wciąż otrzymuje listy od ojca, który zmarł dwadzieścia lat temu. Mężczyzna zadbał o to, przygotowując je wcześniej i zlecając coroczną wysyłkę tego samego dnia, pozornie przypadkowego dnia. Mija czas, a bohaterka zaczyna to traktować już jedynie jako zwyczajną tradycję. Do chwili, kiedy orientuje się, że w tych listach ukryte jest drugie dno.

Tymczasem do miasteczka wraca Seweryn Zaorski. Zjawia się tam po 22 latach nieobecności. Patomorfolog i samotny ojciec dwójki dzieci kupuje zrujnowany dom rodzinny Kai i rozpoczyna remont. Wkrótce w garażu znajduje zamurowaną skrytkę. Znalezione w niej materiały rzucają nowe światło na sprawę sprzed dwóch dekad. Tym samym szybko okazuje się, że największe tajemnice drzemią w małych miasteczkach.

Przypominamy, że nowa książka od Remigiusza Mroza będzie dostępna w sprzedaży od 15 maja bieżącego roku. Koniecznie dajcie nam znać, czy macie zamiar sięgnąć po tę pozycję. Książkę pt. Listy zza grobu znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe powieści autora. Gorąco polecamy je wszystkim miłośnikom rodzimych kryminałów.