Kratki się pani odbiły - kup na TaniaKsiazka.pl

Kratki się pani odbiły to najnowsza powieść Jacka Galińskiego, która w sprzedaży będzie dostępna już od 25 marca 2020 roku. Książka ucieszy z pewnością przede wszystkim fanów twórczości pisarza. Poza tym powody do zadowolenia mają również miłośnicy polskich kryminałów z nutą czarnego humoru w tle. Seria z główną bohaterką, starszą panią Zofią, okazała się ogromnym sukcesem. Pozycje w błyskawicznym tempie zdobyły uznanie czytelników w całym kraju, stając się gorącymi hitami. Nic więc dziwnego, że na trzecią część odbiorcy czekali z niecierpliwością i utęsknieniem. Jesteście ciekawi, czego tym razem możecie się spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Kratki się pani odbiły - kup na TaniaKsiazka.pl

Kratki się pani odbiły – kilka słów o fabule książki

Zofia Wilkońska, szalona emerytka, nie zwalnia tempa i znów pakuje się w kłopoty. Tym razem kobieta namieszała tak bardzo, że wylądowała za kratkami. Jednak czy więzienie może być przeszkodą dla tak zawziętej staruszki? Oczywiście, że nie. W związku z tym bohaterka nowe okoliczności traktuje jak kolejne wyzwanie. Tym samym więzienie staje się sceną walki o godne i lepsze życie. Czy Zofia zerwie okowy wymiaru sprawiedliwości, który w tym wypadku okazał się rychliwy, ale niesprawiedliwy? Jak poradzi sobie w sytuacji, gdzie została ograniczona jej wolność, a warunki są, lekko mówiąc, niesprzyjające?

Jedno jest pewne. Jacek Galiński po raz kolejny udowodnił, że jego ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Ponieważ stworzył historię, która wciąga, intryguje i bawi. Okazuje się, że pani Zofia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. I ma w zanadrzu jeszcze kilka trafnych i czasem cynicznych uwag na temat otaczającej ją rzeczywistości i własnego życia. Jesteście ciekawi, z czym tym razem przyjcie się jej zmierzyć? Jak poradzi sobie w nowych okolicznościach? Sprawdźcie to i przekonajcie się sami!

Przypominamy, że książka pt. Kratki się pani odbiły będzie dostępna w sprzedaży od 25 marca bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe dwa tomy z cyklu. Koniecznie dajcie nam znać, czy sięgniecie po te utwory!