Kryminał i sensacjaPolecamyZapowiedzi i nowości

Nowa książka od Robina Cooka – powrót mistrza thrillerów medycznych

Szarlatani - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka od Robina Cooka to nie lada gratka dla wszystkich miłośników thrillerów medycznych. Powieść pt. Szarlatani na polskim rynku pojawi się 14 marca 2018 roku i nie mamy wątpliwości, że fani autora czekają na nią z wielką niecierpliwością. Jeśli zatem thrillery medyczne to książki, których poszukujecie, koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotował Robin Cook. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Dziś nikt bowiem nie ma wątpliwości, że pisarz zalicza się do światowej czołówki twórców tego gatunku. Jego powieści w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów, a grono jego Czytelników na całym świecie wciąż się powiększa. Czym zaskakuje tym razem?

Nowa książka od Robina Cooka – thriller medyczny w najlepszym wydaniu

Boston Memorial Hospital to szpital, który słynie z nowoczesnego wyposażenia. W tym miejscu Noah Rothauser ma szczęście być rezydentem. Jednym z elementów, które przynoszą placówce sławę, są „hybrydowe sale operacyjne przyszłości”. Te pomieszczenia wydają się istnym dobrodziejstwem do momentu, kiedy umiera w nich pierwszy pacjent. Noah nie ma wątpliwości, że za tę tragedię odpowiada światowej sławy chirurg. Oskarża doktora Williama Masona, zarzucając mu, brak staranności i należytej uwagi. Ponadto mężczyzna po wszystkim miał sfałszować zapis w karcie pacjenta.

Mason jednak postanawia się bronić. On także znalazł winnego tej tragedii. Oskarża doktor Avę London, anestezjolożkę, która odpowiadała za znieczulenie pacjenta. Wraz z rozwojem tej historii Noah zaczyna kwestionować dotychczasowe ustalenia oraz postawę Avy. Szybko okazuje się, że kobieta prowadzi zdecydowanie ciekawsze życie, niż do tej pory się mu wydawało. Stawką w tej niebezpiecznej grze staje się reputacja, posada i wiarygodność bohatera. Noah nie ma więc wyboru. Musi ustalić, gdzie leży prawda i który z lekarzy jest odpowiedzialny za śmierć pacjenta. Każdy kolejny krok jest niezwykle ryzykowny, gdyż nie wiadomo, komu można zaufać.

Przypominamy, że nowa książka od Robina Cooka pt. Szarlatani pojawi się w sprzedaży 14 marca bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy wszystkim miłośnikom thrillerów medycznych!