Otchłań - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka od Petera V. Bretta pt. Otchłań już 31 stycznia 2018 roku będzie dostępna na polskim rynku. Bez wątpienia to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. Jednak również ci, którzy interesują się literaturą fantasy, mają powody do radości. Bo Brett już niejednokrotnie udowodnił, że jest mistrzem w tej dziedzinie, a każda jego kolejna powieść podbija serca nowych Czytelników. Jeśli zatem poszukujecie dobrej książki, która zapewni Wam mnóstwo rozrywki i przeniesie do fantastycznego świata, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotował Peter V. Brett Czytelnikom na całym świecie.

Nowa książka od Petera V. Bretta – Otchłań, księga I

Noc od niepamiętnych czasów jest we władaniu krwiożerczych demonów. To za ich sprawą ludzkość skurczyła się do niewielkich skupisk. Wciąż jednak żywią nadzieję na przetrwanie, w którym miałyby pomóc im, częściowo zapomniane zaklęcia ochronne. Całkiem niespodziewanie między ludźmi pojawiają się dwaj bohaterowie. Choć są sobie bliscy niczym bracia, dzieli ich pasmo gorzkiej zdrady. Jeden z nich to Arlen Bales, Naznaczony, wytatuowany magicznymi symbolami wojownik, który dzięki temu może pokonać demona gołymi rękoma. Drugi to Jardir, obwołujący się Wybawicielem. Posiada runiczną broń i uważa się za legendarną postać. Postać, o której mówią proroctwa, że przyjdzie zjednoczyć ludzkość i poprowadzi ją ku zwycięstwu w Sharak Ka – ostatniej wojnie przeciwko demonom.

Jednak rywalizacja Jardira i Arlena jest opłakana w skutkach. Doprowadzają do wydarzenia, które raz na zawsze może zniszczyć to, co naprawdę dla nich cenne. Wyzwolili rój, wojna powoli rysuje się na horyzoncie, a ludzkość nie ma szans na zwycięstwo. Jardir i Arlen wraz z żoną Renną muszą narzucić swoją wolę schwytanemu księciu demonów, inaczej ich cywilizacja przepadnie bezpowrotnie. Sprawa jednak nie jest prosta. Aby zlikwidować ostateczne niebezpieczeństwo, schwytana istota musi zaprowadzić ich do Otchłani. To właśnie tam Matka Demonów rodzi niepokonaną armię.

Przypominamy, że nowa książka od Petera V. Bretta pt. Otchłań na polskim rynku dostępna będzie od 31 stycznia bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!