Echo z otchłani

Czytaliście już powieść Chór zapomnianych głosów? Jeśli nie, nadszedł idealny moment na sięgnięcie po ten bestseller, ponieważ wielkimi krokami nadchodzi jego kontynuacja! Ci, którzy nazwisko Remigiusza Mroza kojarzą jedynie z seriami kryminalnymi, mogą miło się zaskoczyć. Najnowsza powieść serii, Echo z otchłani, jest bowiem historią toczącą się w kosmosie.

Echo z otchłani – kontynuacja bestsellerowego sci-fi

Remigiusz Mróz jest jednym z najbardziej poczytnych polskich autorów. Niemniej jednak wielu Czytelników kojarzy jego nazwisko jedynie z seriami kryminalnymi, takimi jak seria z Joanną Chyłką, serią z Sewerynem Zaorskim, czy też seria z komisarzem Forstem. Nie każdy wie, że Mróz ma na swoim koncie również romans z fantastyką! O czym opowiada pierwsza część kosmicznej odysei?

Na okręcie badawczym Accipiter znajdują się jedynie dwie osoby pozostałe przy życiu. Są nimi Håkon Lindberg oraz Dija Udin Alhassan. Oboje zostali skazani na walkę o dalsze losy ludzkości, chociaż nie mają pojęcia, kto stoi za niepowodzeniem ich misji. A może to tak zwany Pierwszy Kontakt? Bez wątpienia nadchodzą ciemne czasy dla wszystkich, którzy nie mają zamiaru poddawać się bez walki.

Chór zapomnianych głosów jest wciągającą powieścią łączącą ze sobą elementy science fiction i dobrej akcji. Autor udowadnia, że nie traci formy i w dalszym ciągu potrafi zaskoczyć niespodziewanym zakończeniem.

Nowość od Remigiusza Mroza – co wiemy?

W najnowszej części, Echo z otchłani, kontynuujemy kosmiczną przygodę w momencie, w którym statek ISS Kennedy powrócił na Ziemię. Niestety, ta w niczym nie przypomina planety sprzed kilkuset lat. Po globalnym kataklizmie stała się jałowym pustkowiem, a na jej powierzchni przetrwali tylko nieliczni. Ocalałe statki Ara Maxima są bezpieczne na orbicie, czekając na dalsze instrukcje tych, którzy podejmą się odbudowy ludzkości.

Co zdarzyło się na Ziemi? I czy okrętom naprawdę nic nie grozi? Wróg wygrał proelium i czeka gdzieś pośród gwiazd, świadomy istnienia gatunku ludzkiego, a jeden z nich nadal znajduje się w kriokomorze Kennedy’ego. I będzie miał szansę, by odkupić swoje winy…

Jak potoczą się losy Håkona Lindberga oraz Dija Udin Alhassany, dowiemy się już 12 lutego 2020 roku.

Książka Echo otchłani znajduje się już w przedsprzedaży i dostaniecie ją tutaj.
Sięgniecie po ten tytuł?