Metoda

Poszukujecie wciągającej opowieści sensacyjnej? Metoda – nowa książka Shannon Kirk to idealna propozycja właśnie dla was! O talencie autorki świadczy jej dorobek literacki, bogaty w wiele prestiżowych wyróżnień i nominacji.

Shannon Kirk to trzykrotna finalistka The William Faulkner – William Wisdom Writing Competition. W życiu prywatnym jest praktykującą prawniczką. Jeśli więc zastanawiacie się, skąd czerpie inspirację, ta informacja może być podpowiedzią.

Metoda Nowa książka Shannon Kirk - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Shannon Kirk – Metoda

Najnowsza książka Shannon to niezwykle brawurowa, dynamiczna i trzymająca w napięciu opowieść. Jej główną bohaterką jest nastolatka w ciąży, która zostaje porwana. Sprawcy wciągają szesnastolatkę do furgonetki, związują kończyny, zasłaniają oczy i wywożą w nieznanym kierunku. Przerażona dziewczyna jest nie tylko osamotniona, ale również bezbronna. Jednak czy na pewno?

Okazuje się, że nastolatka nie ma zamiaru załamywać rąk i czekać, aż stanie się cud. Postanawia, że za wszelką cenę musi uratować swoje nienarodzone dziecko. Pragnie zemsty na bandycie, który jej pilnuje oraz jego wspólnikach. Czeka cierpliwie, obserwuje i zbiera wszelkie niezbędne informacje.

Jednocześnie udaje się jej zdobyć kilka potrzebnych rzeczy, takich jak: koc, uchwyt wiadra, temperówkę i stare radio. Dziewczyna ma mnóstwo czasu na rozmyślanie, dzięki czemu opracowuje niezwykle szczegółowy plan ucieczki. Włącza w to oczywiście zemstę. Wykonuje skomplikowane obliczenia, ćwiczy i czeka na właściwy moment, by podjąć działanie.

Bezbronna ofiara – czy na pewno?

Okazuje się, że szesnastolatka posiada niezwykły talent. Jest opanowana, metodyczna i skrupulatna. To wszystko sprawia, że staje się równorzędnym przeciwnikiem dla porywaczy, którzy grożą jej śmiercią.

W pewnym momencie Czytelnik zaczyna zastanawiać się, kto tak naprawdę jest oprawcą, a kto poszkodowanym. Wszystko to za sprawą niezwykłego talentu literackiego autorki i perfekcyjnie dopracowanej fabule. Jeśli więc poszukujecie książki, która dostarczy wam wielu emocji, koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Gwarantujemy, że do ostatniej strony nic nie będzie jasne, ani przewidywalne. Ta dynamiczna i porywająca historia powinna znaleźć się na półce każdego miłośnika sensacyjnych opowieści.

Książkę Metoda znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!