Jaga - sprawdź naTaniaKsiazka.plNowa książka z serii Kwiat Paproci to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości polskiej pisarki Katarzyny Bereniki Miszczuk. Wspomniana seria w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellerowej. I nic w tym dziwnego. Czytelniczki w całym kraju oszalały na punkcie historii, które zostały osadzone i wiele czerpały ze słowiańskiego folkloru. Tym samym są to publikacje przesiąknięte pradawnymi obrzędami. To także wielki ukłon w stronę słowiańskiej historii i mitologii. Jakiś czas temu światło dzienne ujrzała czwarta, ostatnia część serii. Teraz jednak okazuje się, że autorka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Swoje fanki zaskoczyła bowiem naprawdę radosną nowiną, ogłaszając, że już w maju pojawi się kolejna historia z cyklu. Zainteresowane? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nowa książka z serii Kwiat Paproci – kilka informacji

Nowa książka z serii Kwiat Paproci będzie nosić tytuł Jaga, a jej premiera przewidywana jest na 15 maja 2019 roku. Jak zaznacza sama autorka, projekt okładki nie jest jeszcze ostateczny. W związku z tym finalnie może nieco różnić się od tego, co prezentujemy pewnymi szczegółami. O najnowszym projekcie Miszczuk poinformowała fanki za pomocą Facebooka. Oto co sama autorka pisze na temat najnowszej książki:

Po napisaniu „Przesilenia”, chyba tak samo, jak Wy, czułam lekki niedosyt. Przez cały cykl Jarogniewa zdradzała coraz więcej tajemnic ze swojej młodości. Mimo to miałam wrażenie, że butna szeptucha nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. W „Jadze” dowiecie się, jak wyglądały pierwsze miesiące po objęciu przez nią stanowiska bielińskiej szeptuchy. Czy była podobna do Gosławy? A może już jako młoda dziewczyna miała głowę do interesów? Przekonajcie się, kim była Jaga, zanim stała się Babą Jagą.

Koniecznie dajcie znać, czy nowa książka z serii Kwiat Paproci znajdzie się na Waszych półkach!

Tymczasem wszystkie czytelniczki, które do tej pory nie miały okazji zapoznać się ze wspomnianym cyklem polskiej pisarki, odsyłamy tutaj. Koniecznie sprawdźcie, co takiego mają w sobie te historie, że pokochały je tysiące kobiet w całym kraju.