Premiery romansów 2018

Nowy rok przyniesie nowe premiery książek i to z każdego gatunku. Wiele powodów do radości będą mieli szczególnie miłośnicy romansów. Oto najbardziej soczyste, styczniowe premiery romansów 2018, czyli książek z miłością w tle.

Premiery romansów 2018

Pan O. i Pan Wyposażony - kup na TaniaKsiazka.pl

Pan O., Pan Wyposażony Lauren Blakely. Premiera: 11 stycznia 2018

Pan O. i Pan Wyposażony to książki, którymi na polski rynek wkracza nowa autorka erotyków, Lauren Blakely. Już same tytuły książek sugerują, że będzie w nich naprawdę gorąco. W pierwszej poznajemy Nicka Hammera, do którego z nietypową prośbą zgłosi się siostra jego najlepszego przyjaciela. Z kolei Pan Wyposażony to historia Spencera Holidaya, który jeżeli nie chce, żeby w świecie biznesu jego nazwisko kojarzyło się ze skandalami, musi szybko znaleźć sobie żonę.

Ciało. Trylogia namiętności - kup na TaniaKsiazka.pl

 Ciało Audrey Carlan. Premiera: 17 stycznia 2018

Ciało to nowa seria autorki Dziewczyny na miesiąc. Tym razem trafiamy do świata Gillian i Chase’a. Ona była kiedyś ofiarą despoty, on z kolei uwielbia kontrolę. Mogłoby się wydawać, że nigdy nie znajdą wspólnego mianownika, a jednak.

Anti-stepbrother - kup na TaniaKsiazka.plAnti-stepbrother Tijan Meyer. Premiera: 19 stycznia 2018

Tijan to kolejna, nowa autorka, która zadebiutuje na polskim rynku w przyszłym roku. Za granicą jest znana z niepowtarzalnego stylu, niezwykle gorących historii miłosnych i niesamowitej chemii między głównymi bohaterami. Wraz z Anti-stepbrother trafiamy prosto na korytarze jednego z amerykańskich college’y i do świata studenckich bractw. Główna bohaterka wybrała wyższą uczelnię ze względu na swojego przybranego brata, jednak to uczelniany bad boy zwróci na siebie jej uwagę, chociaż ich znajomość zacznie się od czystej nienawiści.

Bracia Slater. Tom 2,5. Keela i Bracia Slater. Tom 2. Alec - kup na TaniaKsiazka.plBracia Slater. AlecBracia Slater. Keela L.A. Casey. Premiera: 21 stycznia 2018

Keela i Alec to już kolejne tomy ze świetnie przyjętej w Polsce serii Bracia Slater. Obie książki dotyczą jednej pary bohaterów. Alec Slater to brat słynnego bad boya, Dominica, którego fani poznali w pierwszych tomach serii. Chłopak jest równie nieprzewidywalny, jak jego brat. W zamian za udawanie chłopaka Keely, zażąda od dziewczyny bardzo nieprzyzwoitej zapłaty.

Until Trevor - kup na TaniaKsiazka.pl Until Trevor Aurora Rose Reynolds. Premiera: 23 stycznia 2018

Until Trevor to także kontynuacja, tym razem serii Aurory Rose Reynolds. Pierwszy tom Until November cieszył się dużym zainteresowaniem fanek, które z niecierpliwością czekają na dalsze losy bohaterów serii. W tej historii poznajemy historię kolejnego z braci Maysonów, Trevora, który będzie starał się odzyskać utraconą miłość.

Fallen Crest. Akademia - kup na TaniaKsiazka.plFallen Crest. Akademia Tijan Meyer Premiera: 25 stycznia 2018

Kolejna wielka premiera tego miesiąca i ponownie Tijan. Właśnie ta seria z akcją w świecie bardzo niegrzecznych nastolatków przyniosła autorce sławę. Mamy tu związek od nienawiści do miłości, zagubioną dziewczynę, która nagle trafia prosto do ”stada wilków” i jednego z jej nowych przybranych braci, który jest wyjątkowo niebezpieczny.

Mroczniej - kup na TaniaKsiazka.plMroczniej Ciemniejsza strona Greya oczami Christiana E L James. Premiera: 31 stycznia

Mroczniej to drugi tom Pięćdziesięciu twarzy Greya oczami Christiana. Miliony fanek na całym świecie czekają, aby znowu „trafić do głowy” jednego z najpopularniejszych i najbardziej władczych bohaterów erotyków. Poznają jego najbardziej skryte myśli i lęki, a to wszystko od momentu, kiedy czeka na Anę pod jej pracą, żeby przekonać ją, aby dała mu jeszcze jedną szansę. Czy ten mężczyzna jest zdolny do miłości?

Zakochać się na zabój - kup na TaniaKsiazka.plBad Guys. Zakochać się na zabój Max Monroe. Premiera: 31 stycznia

Max Monroe słynie z niezwykle gorących i… zabawnych książek. Czytając jej romanse, można uśmiać się do łez. Tym razem znowu nie zawodzi. W jej nowej książce trafimy do świata Cassie Phillips, która podróżuje po świecie, robiąc zdjęcia przystojnym mężczyznom. Szczególnie jeden milioner przykuje jej uwagę.

Na który ze styczniowych romansów macie chętkę?