Styczniowe zapowiedzi książkowe

Rok 2020 będzie zaczytany! Nie może być inaczej, skoro już styczeń obdaruje nas fantastycznymi nowościami. Przejrzałam właśnie strony wydawnictw i jestem zachwycona tym, co nam zaoferują w pierwszym miesiącu nowego roku. Zapowiedzi na styczeń zapowiadają się fantastycznie i już mam długą listę książek, które na pewno znajdą się na mojej półce. Teraz tylko problem, od czego zacząć? Nowe książki napisali i Harlan Coben i Rachel Abbott i Colleen Hoover! Naprawdę jest w czym wybierać – zerknijcie sami! Oto wybrane przeze mnie styczniowe zapowiedzi książkowe!

Styczniowe zapowiedzi książkowe

Kup książkę na www.taniaksiazka.pl >> O krok za daleko Harlan Coben

Simon Greene żyje na krawędzi obłędu. Od miesięcy szuka swojej córki, Paige. Kiedy wreszcie trafia na jej ślad – namierza ją w Central Parku, gdzie ćpuni grają dla pieniędzy przy pomniku Lennona – na jego drodze staje Aaron, człowiek, przez którego uciekła. A Paige znowu znika.

Tym razem jednak Simon nie zamierza odpuścić – za wszelką cenę chce sprowadzić córkę do domu. Ale sytuacja się komplikuje… W mieszkaniu, w którym koczowała dziewczyna, zostają znalezione zwłoki Aarona. A kiedy żona Simona, do której ktoś strzelał, walczy o życie, ON musi zadać sobie pytanie – w co wplątała się ich córka? I czy to ona zabiła? Aby znaleźć odpowiedź, Simon posunie się nawet… o krok za daleko.

Premiera 15 stycznia

Kup książkę na www.taniaksiazka.pl >> Zmuszona by zabić Rachel Abbott

Mark i Evie mają burzliwy romans. Evie przywróciła wiarę w życie Marka po śmierci jego żony. Kiedy jednak Evie odnosi różnego rodzaju obrażenia cielesne, jej przyjaciele zaczynają podejrzewać o to Marka. Czyżby namiętny romans przerodził się w piekło? Wezwana w środku nocy do ich rezydencji sierżant Stephanie King, znajduje w łóżku dwa brutalnie zamordowane ciała, które trudno zidentyfikować. Gdzie zaczyna się morderstwo? W chwili, kiedy następuje pierwsze pchnięcie nożem?

Czy w momencie pierwszej myśli o popełnieniu zbrodni. Zmuszona, by zabić to mroczny thriller psychologiczny z charakterystycznym dla Abbott stawieniem czytelnika przed koniecznością trudnego wyboru moralnego i mistrzowską charakterystyką postaci.

Premiera 29 stycznia

Styczniowe zapowiedzi – a to dopiero początek…

 

Kup książkę na www.taniaksiazka.pl >> Zaufasz mi Diana Brzezińska

Policja w Szczecinie znów ma pełne ręce roboty.

Miastem wstrząsają wiadomości o kolejnych samobójstwach. Życie odbiera sobie młody chłopak wychodzący na prostą, nastolatka, która ma wszystko, ojciec dwójki dzieci… Co pchnęło ich do samobójstwa? I czy na pewno sami odebrali sobie życie?

Ada Czarnecka przechodzi traumę po ostatnim śledztwie. Bierze urlop, zrywa wszelkie kontakty i wyjeżdża, zostawiając wszystko za sobą. Jednocześnie podejmuje trudną decyzję o rozwodzie. Krystian Wilk nie pozwala jej jednak zniknąć na długo. Ściąga ją z powrotem na komendę do zespołu śledczego do sprawy tajemniczych samobójstw. Jednak to nie jedyny powód…

Premiera 15 stycznia

 

Kup książkę na www.taniaksiazka.pl >> Ktoś musi umrzeć Sarah A. Denzil

Dzieci potrzebują miłości.

Jeśli nie uda im się stworzyć więzi ze swoim opiekunem, nie uczą się empatii.

Tak powstaje socjopata. Leah Smith ma nową tożsamość, pracę i dom.
Nowe nazwisko nie wystarcza jednak, by odciąć się od przeszłości.

Na klifie sennego miasteczka Clifton-on-Sea policja znajduje okaleczone ciało młodej kobiety. Rozpoczyna się ciąg fatalnych zdarzeń. Leah znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Nadmorskie miasteczko kryje niejedną tajemnicę.

Premiera 22 stycznia

Styczniowe zapowiedzi – nie tylko kryminały

Kup książkę na www.taniaksiazka.pl >> Maybe Now. Maybe Not Colleen Hoover

Maybe now Ridge najchętniej nie rozstawałby się z Sydney, jednak musi pomóc swojej byłej, z którą się przyjaźni. Po rozstaniu z nim Maggie postanowiła żyć pełnią życia i zrobić to wszystko, na co wcześniej nie miała odwagi. Kiedy skacze ze spadochronem, poznaje niezwykle inteligentnego i przystojne go Jake’a. Jednak obiecała sobie, że już z nikim się nie zwiąże, bo dzięki temu uniknie rozczarowań.

Maybe not Co się stanie, kiedy charyzmatyczny i zabawny Warren zamieszka z zimną i wredną Bridgette? Może uda mu się ją przekonać, że warto czasem zdjąć pancerz i otworzyć się na miłość? A może nie… Dwie wyjątkowe historie i wiele pytań.

Premiera 15 stycznia

 

Kup książkę na www.taniaksiazka.pl >> Eleonor & Grey Brittainy C. Cherry

Greyson East mnie naznaczył. Zakochałam się w nim jako młoda dziewczyna. Dni były idealne… aż wszystko się zepsuło i musieliśmy się rozstać. Pozostawiając za sobą pierwszą miłość, trzymałam się wspomnień i pragnienia, aby móc go odnaleźć. A kiedy moje marzenie się spełniło, nic nie było takie, jak sobie wyobrażałam. Zgłaszając się na rozmowę w sprawie posady niani, nie spodziewałam się, że moim nowym szefem będzie chłopak, którego znałam, a który był teraz zimnym, zamkniętym w sobie, samotnym mężczyzną. Zniknął uśmiech, który tak kochałam, zbladły wspomnienia. Każdą jego cząstkę spowijał świeży ból. Kiedy Greyson zorientował się kim jestem, wymógł na mnie obietnicę profesjonalizmu w pracy, abym nie próbowała się do niego zbliżać, nie odkurzała wspomnień…

Premiera 22 stycznia

To będzie zaczytany styczeń

To tylko mała część tego, co Wydawcy przygotowali dla nas na początek roku. Ja jestem zachwycona i nie wiem na co rzucać się w pierwszej kolejności. Jak zawsze mam ten sam dylemat – tak dużo książek, tak mało czasu… Jedno jest pewne – to będzie bardzo zaczytany styczeń! Tego życzę i sobie i Wam!