Doskonała - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa powieść Cecelii Ahern już wkrótce ujrzy światło dzienne! Jej premiera przewidywana jest na 19 lipca bieżącego roku. I nie mamy wątpliwości, że na tę książkę czeka mnóstwo Czytelników nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Wszystko dlatego, iż obecnie Ahern jest jedną z popularniejszych autorek. Jak do tej pory odbiorcy mieli okazję zetknąć się z twórczością obyczajową wspomnianej pisarki. Jednak już od jakiegoś czasu Ahern zmienia kierunek literacki. I trzeba przyznać, że robi to w iście mistrzowski sposób. Jej pierwsza powieść pt. Skaza z gatunku Young Adult szturmem podbiła literackie rynki na całym świecie. Teraz Czytelnicy mają szansę poznać dalsze losy bohaterów w najnowszej książce pt. Doskonała.

Nowa powieść Cecelii Ahern – dystopijna rzeczywistość

Główna bohaterka, Celestine musi żyć w świecie, gdzie bycie idealnym należy do moralnego obowiązku każdego obywatela. Dziewczyna jednak nie uznawała takiej egzystencji i zaczęła buntować się przeciwko niesprawiedliwemu systemowi. Tym samym naraziła się Trybunałowi, który uznał ją za Naznaczoną, odbierając dziewczynie wolność oraz prawo do normalnego życia. Sędzia Crevan uznał ją za największego wroga publicznego. I od tego czasu bohaterka musiała nieustanie ukrywać się, co przemieniło jej codzienność w koszmar. Okazuje się, że w nowej rzeczywistości jest osoba, której może zaufać. To Carrick również Naznaczony, z którym zaczyna łączyć ją wyjątkowe uczucie.

Jednak Crevan nie spoczął na laurach i nieustannie śledzi każdy krok skazanej dziewczyny. Jedynym ratunkiem i powrotem do normalnego życia jest kompromitacja Trybunału. Aby to zrobić, musi zdobyć nagranie, dzięki któremu osiągnie swój cel. Okaże się jednak, że Celestine już wkrótce stanie przed niezwykle trudnym wyborem. Bo gdy prawda wyjdzie na jaw, uporządkowany świat tysięcy ludzi legnie w gruzach. Bohaterka będzie musiała wybrać, czy uratować siebie, czy zaryzykować życie dla innych Naznaczonych.

Przypominamy, że książka pt. Doskonała w sprzedaży pojawi się już 19 lipca 2017 roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!