Waleczna czarownica - kup na TaniaKsiazka.pl

Trylogia Klątwy, której autorką jest Danielle L. Jensen to jedna z popularniejszych serii fantastycznych w ostatnim czasie. Całkiem niedawno miała miejsce premiera ostatniej części pt. Waleczna czarownica. I choć z jednej strony może być to dla fanów pisarki smutna wiadomość, warto wziąć pod uwagę fakt, iż z drugiej strony Jensen może rozpocząć pracę nad kolejnymi książkami. Natomiast jeśli ktoś do tej pory nie zetkną się z twórczością tej autorki, to teraz ma szansę odkryć jej niezwykły talent. Koniecznie sprawdźcie, za co miliony Czytelników na całym świecie pokochały Trylogię klątwy.

Trylogia Klątwy – książki, które warto mieć na półce

Jeśli należycie do grupy czytelniczej, która fantastyczne historie pochłania w mgnieniu oka, koniecznie zapoznajcie się z twórczością Jensen. Na sukces pisarki bez wątpienia złożyły się takie szczegóły jak przystępny styl i niezwykle złożone postaci, które nieraz zaskoczą Was swoją realnością. Również rozwinięcie fabularne w każdej części podtrzymywane jest na najwyższym poziomie. Wszystko to zostało doprawione sporą dozą magii, co ostatecznie pozwoliło stworzyć porywającą i nietuzinkową opowieść.

Głównymi bohaterami powieści są nastoletni Tristan i Cécile. Jednak ten fakt niech Was nie zmyli. Książki z serii Trylogia Klątwy dedykowane są zarówno starszym odbiorcom, jak i młodzieży. Wszystko za sprawą niezwykłego talentu pisarki, której proza przemawia niemal do każdej grupy wiekowej. Jeśli więc dopiero nieśmiało wkraczacie w świat literatury fantastycznej, powieści stworzone przez Jensen nadadzą się idealnie do stawiania pierwszych kroków w tym gatunku. Akcja rozgrywa się na Wyspie, gdzie obok siebie żyje wiele przeróżnych ras. I tak rzeczywistość ludzi nieodłącznie splata się z rzeczywistością trolli czy elfów. A temu wszystkiemu towarzyszą przepełnione magią, fantastyczne wydarzenia.

To, czym bez wątpienia wyróżnia się proza autorki to jej precyzyjność dbania o każdy, najmniejszy nawet szczegół. W wyniku tego Czytelnik otrzymuje niezwykle misternie skonstruowany świat, w którego istnienie jest w stanie uwierzyć.

Poniżej przedstawiamy Wam całą trylogię i oczywiście gorąco polecamy!

Tom IPorwana pieśniarka.

Tom IIUkryta łowczyni.

Tom IIIWaleczna czarownica.