Nowe 365 dni Blanki Lipińskiej w czerwcu. Sprawdź książki z serii w TaniaKsiazka.pl >>

Blanka Lipińska w pełni wykorzystuje popularność, jaką zdobyła dzięki swojej bestsellerowe serii. Na jej oficjalnym fanpage’u jest informacja o tym, że jej nowa książka pojawi się w księgarniach już w czerwcu.

Nowe 365 dni Blanki Lipińskiej w czerwcu. Sprawdź książki z serii w TaniaKsiazka.pl >>

Nowa książka Blanki Lipińskiej w czerwcu?

Nowe 365 dni Blanki Lipińskiej w czerwcu. Sprawdź książki z serii w TaniaKsiazka.pl >> Jej literacki debiut – 365 dni i kontynuacja tej historii – Ten dzień, są nadal jednymi z najlepiej sprzedających się książek. Pisarka idealnie trafiła w gust czytelniczek i to nie tylko tych, które czytają regularnie, ale nawet takich, które sięgają maksymalnie po 1, 2 książki w roku! Mimo tego, że jej powieści zbierają ambiwalentne recenzje, to ilu debiutujących (!!!) pisarzy może się pochwalić takim sukcesem?

To, co można przyznać Blance Lipińskiej to to, że w stu procentach korzysta z fali popularności, na której znalazła się dzięki swoim powieściom erotycznym dla kobiet. Pozowała już w jednym z tak zwanych „magazynów dla panów”, a ostatnio była gościem w reaktywowanym reality show – Big Brother. Sama jest też bardzo aktywna na swoich kanałach social media, a liczba osób, które ją obserwują, stale rośnie.

Mało tego, ta seria książek ma zostać zekranizowana (premiera prawdopodobnie na Walentynki 2020 roku). Ostatnio Blanka Lipińska podjęła współpracę z Next Film i Wydawnictwem Agora. I to właśnie ta oficyna będzie odpowiedzialna za wydanie kontynuacji bestsellerowej historii Laury i Massimo. Ta książka ma trafić na półki księgarń prawdopodobnie w czerwcu 2019. Lipińska tym samym zakończyła współpracę z Edipresse. Agora to jedno z bardziej opiniotwórczych wydawnictw, także chapeau bas!  Jestem ciekawa, jak praca z tym wydawnictwem wpłynie na następne książki autorki.

Nowe 365 dni Blanki Lipińskiej

Nowe 365 dni Blanki Lipińskiej w czerwcu. Sprawdź książki z serii w TaniaKsiazka.pl >>Premiera książki Następne 365 dni (tak, właśnie taki będzie mieć tytuł) zaplanowana jest wstępnie na początek czerwca. Na razie jeszcze nie wiemy, o czym konkretnie będzie jej fabuła. Tytuł sugeruje, że prześledzimy kolejny rok życia bohaterów. Jednego możemy być pewni, z pewnością wiele czytelniczek czeka na opowieść o dalszych losach Laury i Massimo.

Tymczasem, jeżeli jeszcze nie znacie książek Blanki Lipińskiej, to znajdziecie je w tym miejscu. Do tej pory sprzedało się już pół miliona egzemplarzy jej powieści.