Nowe książki ze świata Wojownicy - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowe książki ze świata Wojownicy to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników kocich przygód. Jeśli należycie do tego grona albo Wasze dzieci, mamy dla was doskonałą wiadomość. Ponieważ na rynku pojawiły się właśnie aż dwie nowe pozycje z tego fantastycznego uniwersum. A może jako czytelnicy nie do końca wiecie, o co właściwie chodzi z tą kocią serią? Nic straconego! Przybywamy z pomocą i wszystko tłumaczymy. Ale po kolei!

Nowe książki ze świata Wojownicy - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowe książki ze świata Wojownicy – kilka słów o książkach

Tajemnica Żółtego Kła - kup na TaniaKsiazka.plDwie nowości to Tajemnica Żółtego Kła z serii Wojownicy. Superedycja oraz Tygrysia Gwiazda i Sasza. Powrót do klanów z serii Wojownicy. Manga.

Pierwsza z książek opowiada o bohaterce, która będzie musiała zmierzyć się z mrocznymi mocami, które zagrażają nie Tygrysia Gwiazda i Sasza. Powrót do klanów - kup na TaniaKsiazka.pltylko jej życiu, ale również życiu wszystkich, których kocha. Czy to oznacza koniec czterech kocich klanów?

Natomiast druga pozycja to przygody Saszy, kotki, która wróciła do lasu, by wychować swoje kocięta Ćmę, Jastrzębia i Kijankę. Jest pewna, że udaje jej się trzymać z dala od wścibskich oczu Klanu Cienia, ale Tygrysia Gwiazda nadal nawiedza ją w snach. Kotka boi się, że przywódca Klanu Cienia wkrótce dowie się o istnieniu kociąt. Gdy nadciąga pora nagich liści, Sasza zaczyna zastanawiać się, czy jej kocięta nie zaznałyby lepszego życia jako wojownicy w klanie, który będzie ich chronił i trenował.

Nowe książki ze świata Wojownicy – uporządkowanie serii

Największa popularność książek zaczęła się od podstawowej serii pt. Wojownicy. Cykl ten przedstawia historię tajemniczych kotów, które podzieliły między siebie las. Jeden z nich wyłamał się z przestrzegania określonych zasad, przez co stworzył zagrożenie dla pokoju. Nowy kot, przybysz znikąd, sprawia, że sytuacja zaczyna się klarować. Cała seria mówi o lojalności i przyjaźni. Jest to znakomita lektura dla osób lubiących przygodę i fantastykę.

Następnie pojawiła się seria Wojownicy. Nowa przepowiednia, która jest przede wszystkim kontynuacją pierwszego cyklu. W związku z tym pojawia się nowa przepowiednia, niosąca przerażające wizje nieznanego dotąd zagrożenia. Zaczynają się nowe przygody i misja ocalenia wszystkich klanów kotów.

Poza tym czytelnicy mają jeszcze do wyboru serię Wojownicy. Superedycja, gdzie koty mają niezwykłe moce, a także Wojownicy. Manga, w której poznajemy losy Klanu Pioruna.

Warto tutaj dodać, że prezentowane powyżej książki to doskonały pomysł na świąteczny prezent dla każdego miłośnika fantastycznych przygód. Dajcie znać, czy słyszeliście o tych seriach!