Listy do utraconej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Brigid Kemmerer pt. Listy do utraconej to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury młodzieżowej. Niezwykle poruszająca historia bratnich dusz skradła już serca milionów Czytelników na całym świecie. Teraz również odbiorcy w Polsce mają szansę przekonać się o ogromnym talencie pisarki. Jeśli poszukujecie wciągającej historii, która umili Wam mroźne wieczory, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie sami, co kryje się za fenomenem prezentowanej dziś przez nas książki.

Nowość od Brigid Kemmerer – różne oblicza miłości i jej wpływ na ludzkie życie

Główną bohaterką powieści jest Juliet Young, siedemnastolatka, która wciąż nie może uporać się z bólem po stracie matki. Dziewczyna nie potrafi normalnie funkcjonować, porzuciła również dawną pasję, którą była fotografia. Być może stało się tak, bo jej matka była słynną fotoreporterką, a zdjęcia wciąż przypominały dziewczynie o tym, że kobiety już nie ma. Juliet była bardzo zżyta z rodzicielką i kiedy ta wyjeżdżała, niemal codziennie wymieniały ze sobą listy. Bohaterce wciąż pozostał nawyk zaglądania do skrzynki pocztowej. A kiedy odwiedza grób matki, zawsze zostawia na nim kolejną wiadomość. Wie jednak, że nigdy już nie doczeka się odpowiedzi.

W tym samym czasie Czytelnik poznaje historię Declana Murphy’ego. Zbuntowany chłopak w swoim siedemnastoletnim życiu już niejednokrotnie doświadczył upokorzenia i bólu. Jego zachowanie pozostawia też wiele do życzenia. Za liczne wybryki zostaje skazany na prace społeczne, które odbywa na cmentarzu. Pewnego dnia na jednym z nagrobków chłopak odnajduje list. Wtedy nie ma jeszcze pojęcia, że jego nadawcą jest Juliet. I kiedy zapoznaje się z korespondencją, czuje, że musi na nią odpowiedzieć.

Juliet Young doznaje szoku, kiedy odkrywa, że ktoś w tak bezczelny sposób naruszył jej prywatność. Jednak gdy początkowa złość mija, dziewczyna decyduje się odpowiedzieć. Tym samym między dwójką bohaterów rodzi się niezwykła więź i silna relacja.

Nowość od Brigid Kemmerer pt. Listy do utraconej znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę powieść wszystkim, którzy poszukują nietuzinkowych i poruszających historii.