Świetlana przeszłość - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Danielle Steel to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej i powieści obyczajowych. Autorka znana jest odbiorcom na całym świecie, z takich tytułów jak: Jak w bajce czy Grzechy matki. Jej książki od lat trafiają zarówno do dojrzałych kobiet, jak i dorastających dziewcząt. Jeśli zatem poszukujecie historii, które wzruszą Was do łez i wzbudzą wiele emocji, trafiłyście idealnie. Najnowsza powieść autorki nosi tytuł Świetlana przeszłość i w sprzedaży dostępna będzie od 26 lutego 2018 roku. Zainteresowane? Koniecznie sprawdźcie, co autorka tym razem przygotowała swoim fankom!

Nowość od Danielle Steel – magiczne spotkanie przeszłości z teraźniejszością

Głównymi bohaterami powieści są Sybil i jej mąż Blake. Małżeństwo ma wszystko, o czym mogliby tylko pomarzyć. Ona jest szanowaną i rozchwytywaną dekoratorką wnętrz oraz konsultantką w muzeach. On odnosi znaczące sukcesy, jako specjalista od nowych technologii. Bez obaw i trosk spoglądają w przyszłość, tworząc spokojną przystań dla siebie i dzieci.

Kiedy Blake dostaje awans, wszyscy przeprowadzają się do San Francisco. Rodzina osiada w zabytkowej willi, która niegdyś była własnością znanych w okolicy arystokratów. Egzotyczne meble i kryształowe żyrandole stają się otoczeniem, w którym zaczynają zupełnie nowy etap w życiu. Jednak los potrafi zaskakiwać i tak dzieje się w przypadku tej rodziny. Pewnego dnia Sybil w jednym z korytarzy spotyka piękną kobietę, której towarzyszy chłopiec. A potem pojawia się ktoś jeszcze.

Kim okażą się tajemniczy przybysze? Co mają do przekazania rodzinie Sybil? A co jeśli tajemnicze postaci nie są wcale przybyszami? I co stanie się, kiedy przeszłość i teraźniejszość połączą się w magicznym spotkaniu?

Nowość od Danielle Steel pt. Świetlana przeszłość to doskonała propozycja dla wszystkich kobiet, które poszukują zaskakujących i poruszających historii. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej światowy sukces nie jest kwestią przypadku. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z jej twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości.

Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!