Ambaras. Kolory i pomidory - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Joanny Kajstury nosi tytuł Ambaras. Kolory i pomidory i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim kobietom, poszukującym lekkich i przyjemnych poradników. Książka skierowana jest do pań absolutnie w każdym wieku i niezależnie od stanu cywilnego. Autorka przekonuje, że każda z nas jest ważna i każdej kobiecie należy się właściwy szacunek. Czytelniczki w prezentowanej dziś publikacji znajdą wszystko to, za co pokochały Joannę Kajsturę w jej poprzedniej książce pt. Cały ten burdel. To niezwykłe poczucie humoru i ironia, ale również mnóstwo ważnych tematów i problemów, o których autorka pisze prosto i bezpośrednio.

Nowość od Joanny Kajstury – szczere gadki fit matki-wariatki

Prawda stara jak świat głosi, że wszystkie kobiety powinny trzymać się razem. Jednak w rzeczywistości często bywa z tym bardzo różnie. Płeć piękna, jak nikt potrafi wdawać się w różnego rodzaju sprzeczki i konflikty. Dlaczego nie zawsze wykazujemy się solidarnością w stosunku do siebie? Dlaczego okazujemy sobie wyższość, rozpuszczamy plotki na temat innych i konkurujemy w wielu dziedzinach życia? No i dlaczego za wszelką cenę pragniemy być lepsze, ładniejsze i mądrzejsze od naszych rówieśniczek? A pomyślmy tylko przez chwilę, jak wspanialszy byłby świat, gdybyśmy wspierały się w trudnych sytuacjach i chętniej wyciągały do siebie dłoń w kryzysowych momentach.

Joanna Kajstura w najnowszym poradniku stanowczo i bezpośrednio opisuje relacje, jakie panują między współczesnymi kobietami. Nie znajdziecie tu żadnej koloryzacji, a wszystkie sprawy zostały postawione jasno. Prawdą jest, że kobiety, zamiast wpierać się na różnych płaszczyznach życia, czekają tylko na dogodny moment, by podstawić drugiej nogę. Książka ma na celu wzbudzenie w Czytelniczkach odwagi do tego, by nie bać się wygłaszać własnych opinii czy poglądów. Autorka uczy również, jak nie ulegać namowom i presji ze strony innych ludzi.

Nowość od Joanny Kajstury pt. Ambaras. Kolory i pomidory znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy wszystkim kobietom! Przekonajcie się same, o ile radośniejsze może być życie bez wzajemnych złośliwości i zaciętej rywalizacji.