Nowość od Michaela Palmera pt. Ostry dyżur to nie lada gratka dla wszystkich miłośników thrillerów medycznych. Obecnie autor zaliczany jest do czołówki twórców tego gatunku, a jego powieści cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Nic dziwnego. Czytelnicy znajdują w jego książkach ciekawe historie, przepełnione mrocznymi intrygami. Tutaj nigdy nie można narzekać na nudę, a akcja ze strony na stronę nabiera tempa. Najnowszą powieścią autor udowadnia, że przydomek „mistrz thrillera medycznego” zyskał nie przez przypadek. Ostry dyżur do końca trzyma odbiorcę w napięciu i zaskakuje zakończeniem. Jeśli jesteście miłośnikami gatunku i nie mieliście jeszcze okazji sięgnąć po tę książkę, koniecznie nadróbcie zaległości.

Nowość od Michaela Palmera – Ostry dyżur

Główną bohaterką powieści jest doktor Abby Dolan, która przenosi się do maleńkiego i urokliwego miasteczka Patience w Kaliforni. To właśnie tutaj kobieta rozpoczyna pracę w miejscowym szpitalu. I to tu po raz pierwszy ma do czynienia z tajemniczą chorobą, która objawia się zawrotami głowy i niespodziewanymi atakami szaleństwa. Doktor podejmuje się próby zidentyfikowania choroby. Jednak wtedy następuje coś zupełnie niespodziewanego. Przełożeni Abby dają jej wyraźnie do zrozumienia, by kobieta nie mieszała się w nieswoje sprawy.

Jednak Dolan nie zamierza tak łatwo się poddać. Wraz z kolegą ze szpitala postanawia znaleźć odpowiedzi na pytania, które nie dają jej spokoju. Bardzo szybko na jaw wychodzą niepokojące fakty. Okazuje się, że odpowiedzialność za sytuację w szpitalu może ponosić wielki koncern farmaceutyczny Colstar. Firma, która jest niezaprzeczalną chlubą miasteczka Patience. Wydaje się, że dwójka lekarzy nie ma szans z tak potężnym przedsięwzięciem.

Tymczasem na tajemniczą chorobę umiera pierwszy pacjent…

Nowość od Michaela Palmera pt. Ostry dyżur znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośnikom thrillerów medycznych. Autor po raz kolejny udowadnia, że jego wielki sukces nie jest kwestią przypadku. Jego najnowsza książka przepełniona jest mrocznymi intrygami i doskonale skonstruowanymi bohaterami. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający miłośnik gatunku znajdzie tu coś dla siebie.