Nowość od Bogusia Janiszewskiego to nie lada gratka dla wszystkich rodziców, którzy dbają o to, aby ich pociechy miały stały kontakt z książkami. Autor zasłynął serią pt. To, o czym dorośli Ci nie mówią i od tego czasu w tym cyklu ukazują się interesujące tytuły. Każdy z nich porusza tematy, które nierzadko są zupełnie niezrozumiałe dla dzieci. Poza tym często też sprawiają kłopoty rodzicom, kiedy muszą wytłumaczyć maluchom, o co właściwie chodzi w tej polityce czy ekonomii. W związku z tym autor stworzył kolejną pozycję pt. Kosmos. To, o czym dorośli Ci nie mówią, poruszając tym razem temat wszechświata. Książka będzie dostępna w sprzedaży już od 3 kwietnia 2019 i gwarantujemy, że zainteresuje nawet najbardziej wymagającego Czytelnika. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie tę pozycję!

Nowość od Bogusia Janiszewskiego – odkryjcie tajemnice kosmosu

Ta historia zaczyna się 14 miliardów 820 milionów lat temu. Właśnie wtedy trwała Nicość, o której właściwie nic nie wiemy. Nicość absolutna. I nagle, z nieznanych nam przyczyn, nicość zaczyna zamieniać się w Coś. Zastanawiano się, czy nastąpił jakiś wybuch, błysk czy huk… Jednak to było raczej szybkie „Puff”. I narodził się Wszechświat. W związku z tym powstały przestrzeń, czas i energia. Obok nich pojawiły się masa, atomy i w końcu pierwsze gwiazdy. Poza tym zaczęły tworzyć się galaktyki, a w tym Droga Mleczna, Układ Słoneczny i w końcu nasza Ziemia.

Prezentowana dziś książka to niezwykle fascynująca opowieść o kosmosie, planetach, czarnych dziurach, ciemnej materii i czerwonych karłach. Wszystkie historie zostały opowiedziane w prosty i zabawny sposób, zrozumiały dla każdego. Ponadto Czytelnicy mogą liczyć na barwne ilustracje, które pobudzają kreatywność i wyobraźnię. Odbiorcy znajdą tu długą drogę powstawania naszego Wszechświata od Wielkiego Wybuchu i podstaw fizyki aż po życie codzienne gwiazd i planet.

Przypominamy, że nowość od Bogusia Janiszewskiego będzie dostępna w sprzedaży od 3 kwietnia bieżącego roku. Książkę pt. Kosmos. To, o czym dorośli Ci nie mówią znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie inne książki tego autora. Koniecznie to sprawdźcie!