Polecamy

Aukcje WOŚP 2018 – wylicytuj książkę lub książkowy gadżet i pomóż dzieciom

AUKCJE WOŚP 2018 - licytacje TaniaKsiazka.pl

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to niesamowita inicjatywa i każdy, kto kiedykolwiek był w szpitalu szczególnie z małym dzieckiem, na własne oczy widział, jak realnie jest przenoszona na konkretne działania. Księgarnia TaniaKsiazka.pl również przyłącza się do akcji, możecie na jej licytacjach “upolować” smakowite tytuły wydawnicze, przy okazji pomagając dzieciom. Sprawdźcie Aukcje WOŚP 2018, pomagajcie i czytajcie do końca świata i o jeden dzień dłużej!

AUKCJE WOŚP 2018 - licytacje TaniaKsiazka.pl

Tegoroczny finał WOŚP startuje 14 stycznia, czyli w najbliższą niedzielę. W tym roku Orkiestra zbiera środki niezbędne: “Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Wy też możecie przyłączyć się do akcji, nawet nie wychodząc z domu. Sprawdźcie listę tytułów książek, które zostały przeznaczone przez TaniaKsiazka.pl na licytację WOŚP. Poniżej przedstawię Wam kilka książek i gadżetów, które szczególnie zwróciły moją uwagę.

Aukcje WOŚP 2018: Był sobie pies W. Bruce Cameron

Książka Był sobie pies to jeden z największych bestsellerów 2017 roku. Sprzedano ponad 300 tysięcy egzemplarzy! Ta niesamowita historia idealnie wpisuje się w akcję WOŚP, ponieważ opowiada o wielkiej miłości, która jest w stanie pokonać wszelkie przeszkody. Jej bohaterem jest pies, który zrobi wszystko, żeby odnaleźć pewnego chłopca, który był jego pierwszym właścicielem. Co ciekawe czworonóg odradza się w ciele różnych psów, ale jego serce pozostaje to samo.

 

Aukcje WOŚP 2018: Bawełniana torba Dinozaury nie czytały i wyginęły 

Taniaksiazka.pl słynie ze swoich fantastycznych i niezwykle pomysłowych gadżetów. Bawełniana torba Dinozaury nie czytały i wyginęły nie tylko świetnie wygląda, ale jest niesamowicie praktyczna. Przyda się tym bardziej, że szkodliwe dla środowiska reklamówki foliowe, co roku są coraz droższe. Z taką torbą i wyglądamy i pomagamy, w tym przypadku i dzieciom i przyrodzie.

 

Aukcje WOŚP 2018: Opowiedz mi. Co jest pod ziemią

Opowiedz mi. Co jest pod ziemią to propozycja dla najmłodszych. Dzieci uwielbiają opowiadać o tym, co widzą na ilustracjach. Dzięki tej książce dowiedzą się, co może znajdować się pod ziemią. Zobaczą tam i górnika i korzonki roślin i niezwykłe zwierzęta, które zamieszkują ten świat pozbawiony światła. Książeczka jest pięknie ilustrowana i spodoba się maluchom w wieku 2-3 lat.

 

Aukcje WOŚP 2018: Szklany tron. Tom 5. Imperium burz Sarah J. Maas

Na aukcjach TaniaKsiazka.pl na rzecz WOŚP możecie upolować także bestsellerową książkę: Szklany tron Tom 5 Imperium burz. To ostatni jak dotąd z najnowszych tomów z serii, które ukazały się na polskim rynku. Chociaż oczywiście autorka nadal pisze. W tym tomie dowiemy się, że bohaterka powoli odkrywa magiczne moce, które w niej drzemią. Zdaje sobie jednak sprawę, że nie wystarczą one, aby pokonać siły zła, które wydają się nadciągać z każdej strony. Dziewczyna musi dobrze zaplanować swoje kolejne kroki i szukać sprzymierzeńców.

Wszystkie aukcje TaniaKsiazka.pl znajdziecie w tym miejscu. Licytacje zaczynają się od złotówki! Nie żałujcie pieniążków na tak ważną inicjatywę i upolujcie wspaniałe książki i książkowe gadżety!

AUKCJE WOŚP 2018 - licytacje TaniaKsiazka.pl