Nowość od Chrisa Cartera pt. Rozmówca na polskim rynku pojawi się już 14 marca 2018 roku. To doskonała wiadomość nie tylko dla wszystkich fanów pisarza. Miłośnicy niezwykle mrocznych i wciągających thrillerów mają również wiele powodów do zadowolenia. Książki Cartera w błyskawicznym tempie zyskują status międzynarodowych bestsellerów, a grono jego wielbicieli stale się powiększa. Sam pisarz nie spoczywa na laurach i wciąż tworzy niezwykłe książki, które niezmiennie zaskakują odbiorców. Do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tego autora? Koniecznie to zmieńcie i przekonajcie się, na czym polega fenomen Chrisa Cartera!

Nowość od Chrisa Cartera – uzależniający thriller bestsellerowego pisarza

Główna bohaterka, Tanya Kaitlin, marzy o spokojnym i relaksującym wieczorze. Po długim i męczącym tygodniu w pracy pragnie jedynie chwili wytchnienia. Jednak tuż po wyjściu spod prysznica jej plany zakłóca dźwięk komórki. To Karen Ward, najlepsza przyjaciółka kobiety, próbuje nawiązać z nią kontakt. Bohaterka odbiera połączenie i właśnie wtedy zaczyna się koszmar…

Karen została zakneblowana i przywiązana do krzesła we własnym salonie. Jeśli Tanya się rozłączy lub przestanie patrzeć, czeka ją podobny los. Morderca o głębokim, demonicznym i szorstkim głosie, znajdujący się na drugim końcu linii, zapewnił, że tak właśnie się stanie.

Sprawą zajmują się Hunter i Garcia, którzy dokładnie badają podobne groźby. Nim się jednak orientują, zostają wciągnięci w szaloną karuzelę zła. Sprawca sukcesywnie przetrząsa ulice i media społecznościowe w poszukiwaniu kolejnych ofiar. Zadręczając je tajemniczymi listami, czerpie przyjemność z ich strachu i przerażenia.

Nowość od Chrisa Cartera pt. Rozmówca znajdziecie tutaj. Przypominamy, że premiera książki przewidywana jest na 14 marca bieżącego roku. Powieść polecamy gorąco wszystkim miłośnikom thrillerów, które aż do ostatniej strony trzymają w napięciu. Autor po raz kolejny udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy i ma do zaoferowania Czytelnikom jeszcze dużo ciekawych historii. Rozmówca jest bez wątpienia jedną z nich. Zatem nie zwlekajcie ani chwili! Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie.