Amazonia - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Jamesa Rollinsa to doskonała wiadomość dla wszystkich fanów sensacji i przygodowych historii. Autor już nie raz udowodnił, że w połączeniu tych dwóch gatunków nie ma sobie równych. Jego kolejne książki szturmem podbijają szczyty bestsellerowych list, zaskarbiając sobie uwielbienie odbiorców na całym świecie. Najnowszy projekt pisarza nosi tytuł Amazonia i jest już dostępny także dla polskich Czytelników. Jeśli zatem do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Sprawdźcie to sami!

Nowość od Jamesa Rollinsa – wciągająca sensacyjno-przygodowa historia

Serce amazońskiej dżungli skrywa przerażającą tajemnicę. Jedni znajdują tam miliardy dolarów, inni narażają się jedynie na strach, obłęd i śmierć.

Doktor Carl Rand rusza z ekspedycją do amazońskiej dżungli i przepada tam bez śladu. Po czterech latach jeden z jej uczestników pojawia się wycieńczony w osadzie, założonej przez misjonarzy. To, co ma do powiedzenia, jest szokujące. Kiedy cztery lata temu wchodził do dżungli, miał amputowaną rękę przy barku. Teraz udało mu się powrócić z dwiema zdrowymi kończynami. Trudno w to uwierzyć. Wszyscy zastanawiają się, czy to efekt działania nieznanej rośliny, umożliwiającej regenerację tkanek.

Nie trzeba było długo czekać. Tropem pierwszej wyprawy rusza kolejna. Szybko odkrywają, że niedające się logicznie wytłumaczyć wydarzenia, mogą mieć związek z bliżej niezbadanym plemieniem Krwawych Jaguarów. Plemieniem, o którym wśród tubylców mówi się jedynie szeptem. Bo jego członkowie potrafią znikać, przynosząc śmierć każdemu, kogo napotkają. Tym tajemniczym istotom poddaje się nawet sama dżungla. Szlak nowej ekspedycji będzie naszpikowany śmiertelnymi niebezpieczeństwami. A jej zakończenie to niekoniecznie radosne wieści. Bo poznanie prawdy, zamiast wybawienia może przynieść zgubę.

Nowość od Jamesa Rollinsa to jedna z tych historii, które porywają i wciągają, trzymając w napięciu aż do ostatniej strony. Autor po raz kolejny udowadnia, że jego międzynarodowy sukces to nie kwestia przypadku.

Książkę pt. Amazonia znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury sensacyjno-przygodowej.