Nowość od Johna Grishama z pewnością ucieszy wszystkich wielbicieli twórczości amerykańskiego pisarza. Autor podbił serca Czytelników na całym świecie powieściami z gatunku thrillerów prawniczych i kryminałów. Okazało się również, że doskonale spełnia się w tworzeniu książek dla młodzieży. Tym razem jednak Grisham powraca do korzeni literackich inspiracji i serwuje odbiorcom historię o prawnikach i ich etyce zawodowej. I jak zawsze robi to z niezwykle ironicznym poczuciem humoru, za które pokochali go Czytelnicy. Najnowsza książka nosi tytuł Bar Pod Kogutem i przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury sensacyjnej i kryminalnej, z elementami dobrego thrillera. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Nowość od Johna Grishama – sprawiedliwość wreszcie zostanie wymierzona

Trójka przyjaciół rozpoczyna właśnie ostatni semestr studiów na wydziale prawa. Tylko co potem?

Główni bohaterowie: Zola, Mark i Todd mają wspólne zdanie na temat nieograniczonych możliwości kariery prawniczej. Są niezwykle pewni w twierdzeniu, że to mit. Przed nimi za to rysuje się mniej optymistyczna wizja. Spłacanie kredytów studenckich, dyplom ich uczelni w kieszeni, który tak naprawdę niewiele jest wart… No i Waszyngton, gdzie aż roi się od młodych prawników, poszukujących pracy. Do tego dochodzą prywatne problemy każdego z nich, z którymi zmagają się już od dawna. W takiej sytuacji potrzebują szybko, jakiegoś rozwiązania. I wkrótce okazuje się, że je znajdują. Przyjaciele postanawiają rzucić studia i pod fikcyjnym nazwiskiem zakładają kancelarię. Zupełnie szalony pomysł zdaje się trafiony. Utwierdza ich w tym sprawa, która może przynieść im miliony dolarów. Niestety pojawia się również ryzyko, że zostaną zdemaskowani.

Nowość od Johna Grishama pt. Bar Pod Kogutem znajduje się tutaj. Polecamy tę książkę wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i sensacyjnej. Autor po raz kolejny udowadnia, że jego międzynarodowy sukces to nie kwestia przypadku. Grisham znów serwuje odbiorcom wartką akcję i zaskakujące zakończenie. A każda strona nieustająco pobudza czytelniczą wyobraźnię i zaciekawienie. Historia wciąga i zachwyca. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie w tej powieści coś dla siebie.