Nowość od K.N. Haner, autorki z Ciechanowa, która ukrywa się pod pseudonimem, to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej. Książka pt. Zapomnij o mnie będzie dostępna od 30 sierpnia 2018 roku i z pewnością zachwyci niejedną Czytelniczkę. Pisarka ma już na koncie dwie bestsellerowe serie, które skradły serca odbiorczyń w całym kraju. Jej najnowsza powieść również ma szansę stać się ogromnym hitem. Jeśli zatem lubicie pikantne historie, a do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś jest na to idealny moment!

Nowość od K.N. Haner – Zapomnij o mnie

Głównym bohaterem powieści jest 28-letni Marshall, który właśnie przeprowadził się do Nowego Jorku. To doskonała okazja, by odciąć się od przeszłości i zapomnieć o błędach młodości. Mężczyzna obiecuje sobie, że nowy rozdział w życiu będzie znacznie bardziej przemyślany i racjonalny. Nowa praca i nowe miasto to okazja do naprawienia błędów.

Kiedy dowiaduje się, że para studentów poszukuje współlokatora, nie waha się ani chwili. To właśnie dzięki tej decyzji bohater poznaje piękną Sarę, charakteryzującą się ogromną liczbą tatuaży i groźnym wyglądem.  Również dziewczyna zaczyna coraz bardziej interesować się Marshallem. Skutecznie go prowokuje, uwodzi i działa na jego zmysły, jak nikt przedtem. Początkowo ich relacja wygląda na bardzo poukładaną, a Sara nie wzbudza podejrzeń. Jednak to tylko pozory. Wszystko się zmienia, kiedy na jaw zaczynają wychodzić kolejne sekrety dziewczyny i jej nieciekawa przeszłość.

Jednak dla Marshalla jest już za późno. Mężczyzna zostaje uwikłany w bardzo niebezpieczną grę. Kiedy odkrywa kolejne tajemnice, uświadamia sobie, że naprawdę niewiele wie o swojej ukochanej. A Sara potrzebuje jego pomocy. Bo bez tego grozi jej ogromne niebezpieczeństwo. Tylko jak przekonać ją do tego, by dała sobie pomóc?

Przypominamy, że nowość od K.N. Haner będzie dostępna od 30 sierpnia bieżącego roku. Powieść pt. Zapomnij o mnie znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom powieści erotycznych i literatury dla kobiet.