Wielki sekret - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Prequel serii o rodzinie De Beers to z pewnością długo wyczekiwana powieść przez Czytelniczki na całym świecie. Miłośniczki cyklu będą miały okazję poznać jej treść już 6 czerwca 2018 roku. To właśnie na ten dzień przewidywana jest polska premiera książki pt. Wielki sekret, która opowiada o życiu Willow, zanim przeczytała pamiętnik swojego ojca adopcyjnego.

Virginia Cleo Andrews była amerykańską pisarką, która na koncie ma mnóstwo bestsellerowych serii, chwytających za serce. Niestety autorka zmarła, nie dokończywszy swoich ostatnich dzieł. Dlatego też jej spadkobiercy poprosili pisarza Andrew Neidermana, by napisał do nich zakończenie. Tym samym Czytelniczki na całym świecie mogą cieszyć się zakończeniem kolejnej, niezwykłej sagi.

Prequel serii o rodzinie De Beers – Wielki sekret

Główna bohaterka powieści, Willow De Beers, zgodnie z ostatnią wolą zmarłego otrzymuje jego dziennik. Tym samym kobieta ma dostęp do największych, rodzinnych tajemnic. Bardzo szybko okazuje się, że są to szokujące fakty. Fakty, które drastycznie odmieniają życie, jakie do tej pory wiodła na Florydzie w snobistycznym Palm Beach. Bohaterka w końcu dowiaduje się, kim był jej ojciec. Poznaje także, co łączyło go z jej rodzoną matką. Tajemnicze informacje zdradzają również, dlaczego Willow zaznała tyle przykrości od adopcyjnej matki. Kobieta stara się to zrozumieć. Odkrywa również losy tajemniczej kobiety, która nie mogła wychować swojej córki, ale zawsze ją kochała.

Trudno nie zgodzić się z faktem, że fenomen Virginii C. Andrews wciąż trwa. Dzieje się tak od czasu, kiedy światło dzienne ujrzała jej powieść pt. Kwiaty na poddaszu. Każda seria, za którą odpowiada wspomniana autorka, osiągnęła międzynarodowy sukces i status bestsellera. Nic dziwnego. Historie stworzone przez Andrews poruszają, chwytają za serce i nie pozwalają oderwać się Czytelniczkom od losów bohaterów.

Przypominamy, że prequel serii o rodzinie De Beers pt. Wielki sekret pojawi się na polskim rynku 6 czerwca bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i niezwykle wciągających, rodzinnych sag.