Mali bogowie 2. Jak umierają Polacy - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowy reportaż Pawła Reszki jest już dostępny w sprzedaży. Książka przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury faktu i polskich twórców tego gatunku. Nazwisko autora jest z pewnością znane większości odbiorców, którzy interesują się wspomnianymi formami. Nic w tym dziwnego. To właśnie jemu zawdzięczamy szokujący reportaż pt. Mali bogowie, który został nominowany do nagrody Bestseller Empiku.  Przyszła właśnie kolej na kontynuację podjętego tematu. Najnowsza książka Pawła Reszki nosi tytuł Mali bogowie 2. Jak umierają Polacy i gwarantujemy, że jest ona nie mniej kontrowersyjna od pierwszej części. Reportaż ten już zdobył miano bestsellera, a jego popularność wśród Czytelników stale rośnie. To jedna z tych pozycji, którą zdecydowanie warto mieć w domowej biblioteczce. Przekonajcie się o tym sami!

Nowy reportaż Pawła Reszki – Mali bogowie 2. Jak umierają Polacy

Polska służba zdrowia już od wielu lat wzbudza wiele kontrowersji i wywołuje sporo dyskusji wśród opinii publicznej. Nic w tym dziwnego, w końcu  płacimy spore składki i każdy z nas liczy, że kiedy przyjdzie taki moment, by skorzystać z ich usług, będą one na najwyższym poziomie. Jak jest naprawdę? Część przerażającej prawdy Paweł Reszka pokazał już w swojej pierwszej książce. Wtedy zatrudnił się, jako sanitariusz w szpitalu. Szok i niedowierzanie to słowa, które najlepiej opisują stan tuż po przeczytaniu reportażu. I kiedy już wydawało się, że nie może być gorzej, światło dzienne ujrzała jego kolejna publikacja.

Tym razem autor znalazł się w środku pogotowia ratunkowego. Wraz z ratownikami jeździł do dramatycznych przypadków i brał udział w dyżurze na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, potocznie zwanym SOR. W tym czasie przeprowadził rozmowy z dziesiątkami lekarzy i ratowników medycznych. A wnioski nie pozostawiają żadnych wątpliwości i złudzeń. Polski system opieki medycznej to katastrofa.

Nowy reportaż Pawła Reszki pt. Mali bogowie 2. Jak umierają Polacy znajdziecie tutaj. Autor po raz kolejny szokuje i prowokuje do dyskusji. Gwarantujemy, że obok tej publikacji nie da przejść się obojętnie. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście do czynienia z twórczością Reszki, koniecznie nadróbcie zaległości!