Miłość i inne zadania na dziś - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Kasie West pt. Miłość i inne zadania na dziś jest już dostępna na polskim rynku. Książka przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom książek młodzieżowych. Autorka od lat cieszy się ogromną popularnością wśród Czytelniczek na całym świecie. Jej powieści w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów i królują na szczytach list. Nic dziwnego, każda opowieść stworzona przez West zaciekawia i sprawia, że z zapałem dąży się do poznania finału. Z pozoru błahy temat miłości jest tłem dla naprawdę interesujących wydarzeń i zapewnia odbiorcom mnóstwo rozrywki. Miłość i inne zadania na dziś to książka niezwykle przyjemna i wciągająca. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości! Teraz macie do tego idealną okazję.

Nowość od Kasie West – zabawna i romantyczna historia, w stylu Kasie West

Główną bohaterką powieści jest siedemnastoletnia Abby Turner, przed którą całe wolne lato. Nie jest to jednak, jakby się mogło wydawać, najprzyjemniejsza perspektywa. Po pierwsze, przyjaciele z jej paczki wyjechali z miasta. Został jedynie Cooper, któremu kiedyś wyznała miłość, ale ON zbył ją śmiechem. Po drugie, jej tata jest gdzieś daleko, a pod jego nieobecność mama już prawie nie wychodzi z domu i wszędzie szuka zagrożeń. Ponadto Abby marzyła o wystawieniu swoich obrazów w miejscowym muzeum. Okazało się jednak, że jej prace zostały odrzucone z powodu braku dojrzałości głębi.

Sytuacja zmusza nastolatkę do tego, by ekspresowo dojrzeć. Aby sobie w tym pomóc, bohaterka tworzy listę zadań, których wykonanie przyniesie jej doroślejsze spojrzenie na świat. Na „liście serca” znajduje się jedenaście punktów, których spełnienie ma zająć nastolatce nie więcej, niż miesiąc. Sprawa powinna pójść gładko, zwłaszcza że jeden z punktów ma już spełniony. To ten mówiący o złamanym sercu.

Jednak wyznaczony czas szybko mija, a bohaterka zaczyna zdawać sobie sprawę, że aby stać się prawdziwą artystką, nie wystarczy tylko wykonać zaplanowane zadania. Być może będzie trzeba zmienić siebie.

Nowość od Kasie West pt. Miłość i inne zadania na dziś znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!