Bestsellery i zestawieniaErotyki

Powieści erotyczne i romanse współczesne – nowości i zapowiedzi

Powieści erotyczne i romanse

Władczyni mroku - kup na TaniaKsiazka.plPowieści erotyczne i romanse współczesne to idealne zestawienie dla wszystkich pań, które interesują się wspomnianymi gatunkami literackimi. Część z nich, była już wspomniana w naszym zestawieniu o top romansach 2019. W związku z tym w dzisiejszych propozycjach znajdziecie powtórzenie gorących nowości, jak i kilka nie omawianych jeszcze pozycji. Prezentowane tytuły cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelniczek na całym świecie i w błyskawicznym tempie stały się międzynarodowymi hitami. Te historie z pewnością rozgrzeją Was do czerwoności i wywołają wypieki na twarzy. Koniecznie więc sprawdźcie, jakie tytuły uwzględniliśmy w dzisiejszym zestawieniu!

Powieści erotyczne i romanse – Władczyni mroku K. C. Hiddenstorm

Główną bohaterką powieści jest Megan Rivers, trzydziestolatka, która jest tak przeciętna, jak to tylko możliwe. Wiedzie spokojne życie w San Francisco, a jedyne, co jakoś ją wyróżnia, to niezwykły tatuaż na plecach. Jej zwyczajne i nudne życie zmienia się w dniu, w którym oblewa swojego szefa kawą. W niewyjaśnionych okolicznościach napój zamienia się we wrzątek. Tym samym Megan oczywiście natychmiast zostaje zwolniona.

Poza tym kolejne dni obfitują w coraz więcej trudnych do wyjaśnienia wydarzeń. Ponieważ ludzie z otoczenia Megan umierają, a w niej budzą się niepokojące zdolności. Ponadto na świecie zaczynają dziać się coraz dziwniejsze rzeczy. Kiedy w życiu kobiety pojawia się tajemniczy i nieziemsko przystojny Nicholas Marlowe, Megan nie może oprzeć się wrażeniu, że zna go doskonale. Jakby spędziła z nim wieczność.

Książka w sprzedaży od 15 maja 2019 roku.

Powieści erotyczne i romanse – Śmiały podryw, trzeci tom serii Tatuaże Scarlett ColeŚmiały podryw - kup na TaniaKsiazka.pl

Obcesowy i bezczelny Dred Zander na pozór wydaje się właśnie tym mężczyzną, którego Pixie powinna za wszelką cenę unikać. Ponieważ porzuciła swoją przeszłość oraz tożsamość i teraz dziewczyna stara się od nowa zbudować życie – bezpieczne, spokojne i pewne. W związku z tym ktoś taki jak Dred kompletnie do niego nie pasuje. Jednak on ma na ten temat inne zdanie. Orzechowe oczy Pixie, fioletowe włosy i piękny egzotyczny tatuaż nie dają mu spokoju. Musi ją zdobyć, musi ją przekonać, że wspólnie mogą stawić czoło koszmarom przeszłości i ufnie spojrzeć w przyszłość.

Książka już dostępna w sprzedaży.

Powieści erotyczne i romanse – Hate to love you Tijan

Hate to love you - zobacz na TaniaKsiazka.plKennedy Clarke rozpoczynając studia na uniwersytecie, postanowiła, że będzie się trzymała kilku zasad. Miała przede wszystkim unikać seksownych, popularnych chłopaków. Poza tym będzie robiła wszystko, żeby pozostać w cieniu, z dala od dramatów i studenckich awantur. W końcu nauka na uniwersytecie miała być dla niej nowym początkiem z dala od plotek, podrywów i zazdrosnych koleżanek z liceum. Jednak, kiedy na studiach poznaje Shaya Colemana, szybko zdaje sobie sprawę, że trzymanie się tych zasad będzie bardzo trudne. Ponieważ chłopak jest nie tylko popularny oraz diabelnie seksowny, ale też nie daje łatwo za wygraną.

Książka w sprzedaży od 29 maja 2019 roku.

Powieści erotyczne i romanse – Złączeni honorem Cora Reilly

Aria Scuderi, pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Chicago, walczy o niezależność,Złączeni honorem - sprawdź na TaniaKsiazka.pl mimo że dziewczyny w jej świecie nie mają prawa decydować o sobie. Tym samym w wieku zaledwie piętnastu lat rodzice zaręczyli ją z Lucą „Imadło” Vitiellim, najstarszym synem szefa nowojorskiej Cosa Nostry. A to po to, by zapewnić pokój między rodami. Kiedy Aria kończy osiemnaście lat, nadchodzi dzień, którego obawiała się od dawna – ma stanąć z Lucą na ślubnym kobiercu. Arię przeraża myśl o poślubieniu niemal obcego mężczyzny. A jeszcze większy strach wzbudza w niej świadomość, że jej przyszłemu mężowi nadano przydomek po tym, jak skręcił komuś kark.

Luca zawdzięcza tytuł najbardziej pożądanego nowojorskiego kawalera swojemu wyglądowi, bogactwu i drapieżnemu, władczemu urokowi. Jednak przymilające się do niego dziewczyny ze śmietanki towarzyskiej nie są w stanie dostrzec jego prawdziwego oblicza. Ponieważ otaczająca go aura łobuza nie jest pozą – za aroganckim uśmiechem i niezwykłymi szarymi oczami przystojniaka skrywają się krew i śmierć.

Książka w sprzedaży od 17 kwietnia 2019 roku.

Powieści erotyczne i romanse – Pokusa Erin Elizabeth O’Roark

Pokusa Erin - kup na TaniaKsiazka.plGłówna bohaterka, Erin Doyle, najbardziej na świecie nie znosi kobieciarzy. Brendan Langstrom, jej zdaniem, to dokładnie taki typ faceta. Ponieważ mężczyzna w ogóle nie jest zainteresowany stałymi związkami, a jedyne co naprawdę się dla niego liczy, to przygody na jedną noc. Pewnego dnia narzeczony kobiety, Rob, proponuje Brendanowi, aby ten zamieszkał w ich wspólnej posiadłości. Tym samym Erin jest wściekła, czuje się zdradzona i bardzo zawiedziona. Ponadto czuje się upokorzona i za nic w świecie nie wyobraża sobie mieszkania pod jednym dachem z takim draniem.

Jednak już wkrótce życie Erin zaczyna rozpadać się na kawałki. I właśnie wtedy to nie kto inny, jak Brendan, jest przy jej boku. Być może mężczyzna ma stronę, o której bohaterka do tej pory nie miała pojęcia? Może okaże się, że jest w nim coś, co podobało się jej już od dawna?

Książka już dostępna w sprzedaży.

Powieści erotyczne i romanse – Piękno oddania Georgia Cates

Piękno Oddania - zobacz na TaniaKsiazka.plPorzuciwszy miłość swojego życia, Laurelyn Prescott wraca do Nashville, żeby podążać za jedynym marzeniem, które jej pozostało. Pełna determinacji, by nie myśleć o bólu, który sprawiło jej rozstanie z Jackiem Henrym, zagłębia się w muzyce. Ale razem z jej dawnym życiem pojawiają się dawni znajomi i nowe oczekiwania. Sprzeciwienie się szokującym żądaniom producenta płyty oznacza koniec kariery Laurelyn, a jednak pojawia się nieoczekiwana szansa. Tym samym Laurelyn błyskawicznie znajduje się na szczycie i osiąga sukces, o którym zawsze śniła.

Czy to wystarczy, by przynieść jej szczęście, na które zasługuje? Czy nieobecność Jacka Henry’ego sprawi, że nie poczuje spełnienia? Jack Henry McLachlan nigdy nie spodziewał się, że pokocha Laurelyn Prescott, a jednak pokochał. Po głupim błędzie, jaki popełnił, pozwalając, by wymknęła się z jego życia, przez trzy miesiące szuka Laurelyn. Jednak ich ponowne spotkanie nie przebiega bez przeszkód. Ponieważ kobieta, jaką odnajduje, nie jest tą samą, która odeszła bez pożegnania. Laurelyn nie jest już nieśmiałą dziewczyną przeżywającą australijską przygodę. Teraz jest odnoszącą sukcesy piosenkarką. W związku z tym Jack jest przerażony, że jego Amerykanka może nie znaleźć w swoim nowym życiu miejsca dla kogoś takiego, jak on.

Książka w sprzedaży od 24 kwietnia 2019 roku.