When Life Gives You Lululemons - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Lauren Weisberger to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników pisarki. Jeszcze lepszą informacją może być to, że autorka zapowiedziała, iż będzie to kontynuacja kultowej już serii, którą rozpoczyna słynna książka pt. Diabeł ubiera się u Prady. Weisberger wspomnianą lekturą podbiła serca czytelniczek na całym świecie. A ekranizacja powieści przyniosła jej jeszcze większy rozgłos i znacząco poszerzyła grono wiernych fanów. Nic więc dziwnego, że pisarka zdecydowała się powrócić do tak uwielbianych i znanych bohaterek. Co tym razem szykuje? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nowość od Lauren Weisberger – premiera już w 2018 roku

Dla wszystkich fanów z pewnością najważniejszą informacją jest to, kiedy książka ujrzy światło dzienne. Otóż premiera przewidywana jest na czerwiec 2018 roku. Tym razem opowieść skupi się na dalszych losach Emily Charlton, drugiej asystentce Mirandy.

Najnowszy projekt ma nosić tytuł When Life Gives You Lululemons, a główna bohaterka będzie miała 36 lat, przystojnego męża i wymarzoną pracę w Hollywood, jako konsultantka do spraw wizerunku. Jednak los nie zawsze jest łaskawy. Kiedy więc Emily traci kilku klientów, bez wahania godzi się przyjąć zlecenie od Greenwich, w stanie Connecticut. Choć do tej pory unikała ludzi z przedmieść. Szybko jednak okazuje się, że jej nowa klientka ma potencjał. Jest nią Karolina Hartwell, supermodelka rozpoznawalna na całym świecie. Kobieta przez wiele lat była twarzą znanej marki L’Oreal. Teraz spełnia się, jako żona nowo wybranego senatora, który planuje zdobyć fotel prezydenta. Sprawa jednak nie jest łatwa. Karolina została przyłapana przez policję na jeździe po alkoholu, a jako pasażerów wiozła czyjeś dzieci.

Emily Charlton stara się przywrócić reputację byłej modelki, a do pomocy ma prawniczkę, która poświęcając się macierzyństwu, zrezygnowała z pracy w prestiżowej kancelarii.

Jak myślicie, czy najnowsza książka Lauren Weisberger odniesie światowy sukces? Czy jest to jedynie odcinanie kuponów od sławy, jaką przyniosła jej pierwsza część?

Tak czy inaczej, wszystkich zainteresowanych książkami autorki, odsyłamy tutaj. Natomiast obok prezentujemy wam okładkę najnowszej książki, którą pochwaliła się sama pisarka.