Wszystko, czego pragnęliśmy - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Emily Giffin ucieszy wszystkie miłośniczki twórczości pisarki, ale także Czytelniczki, które uwielbiają literaturę obyczajową i kobiecą. Giffin jest amerykańską autorką, która osiągnęła ogromny, międzynarodowy sukces. Jej powieści szturmem podbijają serca Czytelniczek i błyskawicznie wdzierają się na szczyty największych, bestsellerowych list. Jej najnowsza powieść nosi tytuł Wszystko, czego pragnęliśmy i na polskim rynku pojawi się 31 lipca 2018 roku. Jeśli poszukujecie lektury, która umili Wam wolne wieczory, trafiłyście idealnie! Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotowała pisarka.

Nowość od Emily Giffin – zaskakująco dojrzała i aktualna społecznie powieść

Główną bohaterką książki jest Nina, która należy do elity. U boku bogatego męża wiedzie wygodne życie, jakiego zawsze pragnęła. Ich syn, Finch, otrzymał właśnie wiadomość, że dostał się na studia w Princeton, o których zawsze marzył.

Jest również Tom. Samotny ojciec, który pracuje od rana do nocy. Mężczyzna jest dumny ze swojej córki Lyly, która dzięki stypendium rozpoczyna naukę w prywatnym liceum. Jednak dziewczyna czuje, że w ogóle nie pasuje do tego miejsca. Ze wszystkich sił stara się dopasować do kompletnie obcego jej otoczenia. Sprawy nie ułatwia fakt, że bohaterka odziedziczyła latynoską urodę po matce.

Pewnego dnia świat Niny i Toma zderza się gwałtownie, gdy w szkole wybucha skandal obyczajowy z udziałem ich dzieci. Kłamstwa zaczną piętrzyć się warstwami, a bohaterowie będą musieli przemyśleć i przeanalizować relacje z bliskimi. Przyjdzie też czas, by odpowiedzieć na najważniejsze w życiu pytanie: czego tak naprawdę pragną?

Emily Giffin stworzyła zaskakująco dojrzałą i aktualną społecznie powieść, która prowokuje pytania o współczesne wychowanie i nadużycia wobec kobiet. Ponadto Czytelniczki znajdą tu również fascynująca odsłonę kobiecych pragnień i emocji.

Przypominamy, że nowość od Emily Giffin na polskim rynku pojawi się 31 lipca bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i powieści obyczajowych. Najnowszą powieścią autorka udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy i nadal potrafi zaskoczyć Czytelniczki. Koniecznie sprawdźcie to same!