Dziedzictwo posłańca - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Petera V. Bretta jest już dostępna na polskim rynku! To bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości amerykańskiego pisarza. Autor szturmem wdarł się na pierwsze miejsca najważniejszych, światowych list bestsellerów. Równie szybko podbił serca odbiorców na całym świecie i okrył się międzynarodową sławą. Jego najnowsza książka pt. Dziedzictwo posłańca, wydana w ramach Cyklu Demonicznego to już kolejna powieść, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów fantastyki. Wspomniana seria to zbiór tytułów, których akcja rozgrywa się w wykreowanym przez autora, niebezpiecznym uniwersum nocy. Czym tym razem zaskoczy odbiorców? Koniecznie sprawdźcie to sami! Tymczasem wszystkich, którzy jeszcze do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z twórczością pisarza, a są miłośnikami gatunku, zachęcamy do nadrobienia zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowość od Petera V. Bretta – historia ludzi

W końcu historia walki o ocalenie została opowiedziana do końca. Stało się. Wypełniło się przeznaczenie, a bardowie mogą opiewać w pieśniach odwagę bohaterów. Ale to nie do końca prawda. Bo to tylko część opowieści. Zatem, co jeszcze?

Czytelnicy będą mieli okazję poznać historię Briara, przedziwnego chłopca, który nie walczy z demonami. Mimo to przeżywa za każdym razem, kiedy je spotka. Nim odegrał wielką rolę w czasie krasjańskiej inwazji, był jedynie dzieckiem, które przeszło przez piekło.

Jesteście ciekawi, jak wiele zmieniło się w Potoku Tibetta po wizycie Wyzwoliciela? Dowiecie się tego z prezentowanej dziś historii. Poczujecie też nadzieję przepełniającą strwożone serca na dźwięk rogu Opiekuna Harrala. Bo przecież za plecami bohaterów zawsze stoją dzielni ludzie, których imiona nie rozbrzmiewają w pieśniach. I właśnie Dziedzictwo posłańca to ich historia. Wszystkich tych, o których powinna zachować się pamięć i bez których walka byłaby przegrana.

Nowość od Petera V. Bretta pt. Dziedzictwo posłańca znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośnikom literatury fantasy. Jeśli poszukujecie wciągającej historii z nietuzinkową fabułą, trafiliście idealnie! Koniecznie sprawdźcie to sami i dajcie znać jak wrażenia.