Ścigany - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Katarzyny Michalak z pewnością ucieszy wszystkie wielbicielki twórczości polskiej pisarki. Tym razem autorka powraca z powieścią pt. Ścigany, która w sprzedaży będzie dostępna od 5 września 2018 roku. Historia przypadnie do gustu miłośniczkom literatury kobiecej i obyczajowej. Zatem jeśli to Wasze ulubione gatunki, koniecznie sprawdźcie, co tym razem Michalak przygotowała odbiorczyniom. Warto tutaj wspomnieć, że do tej pory niemal każda wydana książka autorki w błyskawicznym tempie zyskiwała status bestsellera. Obecnie jest jedną z najbardziej cenionych współczesnych autorek literatury dla kobiet. Przekonajcie się same, na czym polega jej fenomen!

 Nowość od Katarzyny Michalak – początek zupełnie nowej historii

Głównymi bohaterami powieści są Danka i Hubert, których z powodzeniem można określić mianem życiowych straceńców. Oni sami byli niemal pewni, że już nic dobrego nie może ich spotkać. Do czasu, kiedy los skrzyżował ich ścieżki. Kobieta pomogła Hubertowi, gdy ten ranny i ścigany przez policję, uciekał przez bieszczadzkie bezdroża. Ale to nie jedyna szalona rzecz, jaką zrobiła. Uwierzyła w jego niewinność, chociaż mężczyzna był poszukiwany za zabójstwo. Co ją tak urzekło? Był taki jak ona. W oczach miał gniew, w duszy mrok, a w sercu głęboką ranę po wielkiej miłości i jeszcze większej krzywdzie. A Hubert sprowadził na nią same kłopoty. Żeby go chronić, Danka musiała znosić poniżenie i oddać się innemu mężczyźnie. Ale oddała mu jedynie ciało. Serce bowiem zamroziła już dawno. I nie miała przecież już nic do stracenia. Na niczym ani nikim jej nie zależało. Nie można jej było przekupić ani zastraszyć. Tylko jedna rzecz była w stanie to zmienić. Miłość i namiętność tak silna, że pali wszystko, co staje na jej drodze.

Przypominamy, że nowość od Katarzyny Michalak pt. Ścigany będzie dostępna w sprzedaży od 5 września bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i obyczajowej, w której akcja przyspiesza niczym w hollywoodzkim filmie sensacyjnym. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!