Nowa książka od Magdaleny Witkiewicz to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości autorki. Powieść pt. Nie ma jak u mamy będzie dostępna od 19 września 2018 roku i zainteresuje każdą wielbicielkę beletrystyki, literatury pięknej i książek dla kobiet. Co więcej, najnowszy tytuł to kolejna historia z bestsellerowej serii, w której jedną z głównych bohaterek jest Milenka.

Warto tutaj również wspomnieć o tym, że premiera prezentowanej dziś powieści wiąże się z wyjątkową okazją. To już bowiem 10 lat, odkąd Magdalena Witkiewicz rozpoczęła swoją pracę twórczą, zasypując Czytelniczki poruszającymi historiami, humorem i wciągającą fabułą. Jeśli zatem do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tej autorki, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się same!

Nowa książka od Magdaleny Witkiewicz – wielki powrót ulubionych bohaterek

Czy stęskniłyście się za Milaczkiem? Młodą kobietą, która nieustannie poszukuje miłości swojego życia? Jeśli tak, to mamy doskonałą wiadomość. Oto powraca po 10 latach! Ale czytelniczki będą miały okazję poznać nie tylko jej dalsze losy. Dowiecie się także, co takiego wydarzyło się przez ten czas u ekscentrycznej Zofii Kruk i na kogo wyrosła rezolutna sąsiadka zwana Bachorem.

Właściwie można by zadać sobie wiele pytań przy okazji tej historii. Kiedy zaczyna się kryzys wieku średniego? Czy jedwabna piżama to odpowiedni strój, by wystąpić przed własnym szefem? I czy łatwo jest zwolnić nianię i wdrożyć „Projekt Matka”? To pytania, a jednocześnie wyzwania, przed którymi staną bohaterki bestsellerowej serii o Milence.

Jedno możemy zagwarantować na pewno. Po przeczytaniu tej historii będziecie miały ochotę przytulić każdego, kogo kochacie. Magdalena Witkiewicz jak zawsze uroczo, mądrze i z humorem opowiada o kobietach i ich życiowych rozstajach. O sile, która w nich tkwi i o wielkiej potrzebie happy endu.

Przypominamy, że nowa książka od Magdaleny Witkiewicz będzie dostępna od 20 września bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej oraz beletrystyki i literatury pięknej.