PolecamyPomysł na prezentPromocje

Prezenty na Walentynki dla Niej i dla Niego w promocyjnych cenach

Prezenty na Walentynki dla Niej i dla Niego

Walentynki to takie święto, kiedy szczególnie intensywnie myślimy o tej drugiej osobie i chcielibyśmy podarować jej coś, co naprawdę jej się spodoba. Nie jest to proste, dlatego śpieszę z podpowiedziami. Sprawdźcie, co będzie świetnym dodatkiem do kwiatów i czekoladek/wina i wybierzcie prezenty na Walentynki dla Niej i dla Niego. Poniżej znajdziecie propozycje walentynkowych prezentów, które z okazji święta miłości są okraszone wyjątkowym rabatem. 🙂 Promocja na walentynkowe niespodzianki potrwa do 11 lutego.

Walentynki 2018

Prezenty na Walentynki dla Niej i dla Niego: TanioKsiążkowy Bon Podarunkowy

Ja jako kobieta i książkoholik oczywiście ucieszyłabym się z fajnej książki. Jeżeli nie wiecie, co konkretnie spodobałoby się Waszej połówce, skorzystajcie z mega fajnej opcji, jaką jest TanioKsiążkowy Bon Podarunkowy. Dzięki temu obdarowana przez Was osoba sama wybierze sobie w 100% trafiony prezent książkowy. Możecie go nabyć zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej.

 

Prezenty na Walentynki dla Niej i dla Niego: Mroczniej. Ciemniejsza strona Greya oczami Christiana E. L. James

A teraz prezent książkowy dla Niej, czyli romans, o którym aktualnie mówią chyba wszyscy. Książka, na którą czekał całkiem spory świat fanów E. L. James, mówimy tu o kilku milionach Czytelników na całym świecie. Autorka napisała piątą książkę ze słynnej trylogii Pięćdziesiąt twarzy Greya i drugą z perspektywy głównego bohatera. Dzięki niej dowiemy się, co działo się w głowie i sercu Christiana, kiedy zrozumiał, że może stracić kobietę swojego życia, Anę. Co myślał, czekając na nią tamtego dnia pod jej pracą, kiedy wiedział, że będzie musiał ją w jakiś sposób odzyskać?

Więcej książkowych i nie tylko prezentów dla NIEJ znajdziecie tutaj>>

Prezenty na Walentynki dla Niej i dla Niego: Dunkierka Joshua Levine

Ta książka spodoba się wszystkim Panom, którzy interesują się historią, w szczególności tematyką wojenną. Film związany z tą książką jest nominowany do tegorocznych Oscarów. Dunkierka to opowieść o akcji militarnej, która nie miała prawa się udać, ale dzięki poświęceniu, bohaterstwie i dobrej organizacji zakończyła się sukcesem. Polegała na uratowaniu ponad 300 tysięcy żołnierzy, którzy zostali „zagonieni w kozi róg” przez Niemców, a za plecami mieli tylko otwarte morze.

Więcej książkowych (i nie tylko) prezentów dla NIEGO znajdziecie tutaj>>

Powiązane: OSCARY 2018 I KSIĄŻKI, KTÓRE BYŁY INSPIRACJĄ DLA NOMINOWANYCH FILMÓW

Prezenty na Walentynki dla Niej i dla Niego: TanioKsiążkowa torba czarna – Book, book! Kto tam? Książki, dużo książek…

Świetnym dodatkiem do prezentu będzie także książkowy gadżet np. ta fenomenalna TanioKsiążkowa torba z napisem: Book, book! Kto tam? Książki, dużo książek… Taki fajny, modny gadżet zyskuje tym bardziej na wartości, że od Nowego Roku podrożały ceny torebek foliowych w sklepach spożywczych i własna, wielorazowa torba to prawdziwy skarb, który trzeba mieć zawsze przy sobie. Przy okazji można pochwalić się, że czyta się książki. 🙂

Inne TanioKsiążkowe gadżety znajdziecie TUTAJ>>

Skorzystajcie z moich podpowiedzi, a jeśli jeszcze ciągle nie wiecie, co może być TYM wyszukanym prezentem, dopasowanym idealnie do zainteresowań Waszej drugiej połowy, zajrzycie TUTAJ. Pamiętajcie, że promocja na propozycje walentynkowych prezentów potrwa tylko do 11 lutego.

Walentynki 2018