Pozwolę ci odejść - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Pozwolę ci odejść to mocny thriller, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym miłośnikom gatunku. Warto tutaj wspomnieć, że jest to debiutancka powieść Clare Mackintosh, która skradła serca Czytelników na całym świecie. Zapewniła sobie również uznanie specjalistów w dziedzinie literatury, a na konto autorki powędrowało wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Koniecznie sprawdźcie, jak rozpoczęła się kariera pisarki, która obecnie cieszy się ogromną popularnością.

Pozwolę ci odejść - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Pozwolę ci odejść, ale tylko wtedy, kiedy zechcę

Główna bohaterka to Jenny Gray, która w jednej chwili traci cały sens życia. W tragicznym wypadku samochodowym ginie jej synek. Czy po takiej tragedii istnieje jeszcze szansa na normalne funkcjonowanie? Jedyną nadzieją wydaje się ucieczka i porzucenie dotychczasowego życia. Kobieta zaszywa się w małej, walijskiej wiosce na wybrzeżu. Jednak mimo prób nie potrafi pozbyć się lęku, rozpaczy i wspomnień strasznej listopadowej nocy. Nocy, która na zawsze ją odmieniła.

Kiedy w końcu na horyzoncie pojawia się iskierka nadziei na szczęście, kobieta postanawia o nie zawalczyć. Jak się jednak okazuje, przeszłość nie zamierza tak łatwo odpuścić. I kiedy w końcu dojdzie do nieuniknionego zderzenia z nią, konsekwencje będą druzgoczące. Czy od traumatycznych wspomnień człowiek jest w stanie się uwolnić? I jak poradzić sobie ze strachem, który paraliżuje w najmniej oczekiwanym momencie?

Warto tutaj wspomnieć, że pisarka przez ponad dwadzieścia lat służyła w policji. Wiedzę i doświadczenie tam zdobyte wykorzystuje właśnie w swoich książkach. Bez wątpienia ma to duży wpływ na autentyczność postaci i mroczne wątki, które wywołają dreszcz na skórze każdego odbiorcy.

Ponadto Clare Mackintosh udowadnia, że posiada talent, a jej sukces nie jest kwestią przypadku. W tym roku bowiem światło dzienne ujrzała jej kolejna książka, która spotkała się z równie ciepłym przyjęciem, co debiut. Tym samym pisarka pokazuje, że nie spoczęła na laurach i wciąż pracuje na swój sukces. Dlatego też gorąco zachęcamy Was do zapoznania się z obiema pozycjami.

Debiutancką powieść pt. Pozwolę ci odejść znajdziecie tutaj.

Najnowszą książkę pt. Widzę cię znajdziecie tutaj.