Jej wszystkie śmierci - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Marta Zaborowska powraca z nową powieścią i robi to naprawdę w wielkim stylu. Najnowsza publikacja autorki nosi tytuł Jej wszystkie śmierci i już zdążyła skraść serca tysięcy Czytelników w całej Polsce. Nie ma co się dziwić, bo wcześniejsze powieści spod pióra tej pisarki cieszyły się również dużym uznaniem wśród odbiorców. Dzięki swojej twórczości Marta Zaborowska była dwukrotnie nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru. Jeśli więc jeszcze do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z książkami tej autorki, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że miłośnicy polskich kryminałów będą zadowoleni.

Marta Zaborowska powraca z nową powieścią – Jej wszystkie śmierci

Głównym bohaterem powieści jest Erwin Cis, który skutecznie wymazał z pamięci swoją przeszłość. Jednak pewnego dnia otrzymuje telefon, że ktoś dla niego ważny pozostawił mu przesyłkę. Mężczyzna ma się po nią zgłosić do jednej z warszawskich kancelarii prawnych. Okazuje się, że nadawcą paczki jest dawna miłość Erwina, Izabela. Jednak obecnie bohatera od Polski dzielą setki kilometrów, a z dziewczyną nie miał kontaktu od czasów studiów. Mężczyzna zupełnie nie wie, jak potoczyły się jej losy, ani dlaczego to właśnie jemu zostawiła kopertę z tajemniczą zawartością. Kiedy wraca do rodzinnego kraju, czekają go szokujące wieści. Izabela nie żyje, a jej śmierć tylko na pozór wydaje się sprawą zamkniętą. Erwin owładnięty uczuciem, które żywił niegdyś do kobiety, postanawia dowiedzieć się, jak wyglądały ostatnie dni jej życia. Liczy na to, że wtedy wspomnienia z przeszłości dadzą mu wreszcie spokój, a on będzie mógł powrócić do dawnego życia, które wiódł za granicami Polski. Czy uda mu się rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci miłości sprzed lat? I czy aby na pewno skutecznie wymazał z pamięci to, co już było?

Marta Zaborowska powraca z nową powieścią i to z pewnością ucieszy wszystkich fanów jej twórczości. Ci, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z jej książkami, powinni niezwłocznie nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie w tej powieści coś dla siebie.

Książkę pt. Jej wszystkie śmierci znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!