Czytaliście ostatnio jakiś dobry romans?  Ja niedawno po raz pierwszy sięgnęłam po książkę Weroniki Jaczewskiej Niepokorny driver. I cóż mogę powiedzieć – lekko, szybko i przyjemnie! Dostałam wszystko to, czego oczekiwałam od romansu więc jestem bardzo zadowolona.

Niepokorny driver

Ta książka to dobry romans, z elementami erotyki i to z motywem hate-love! To też książka dla fanek sportowych klimatów w książkach, podsyconych rywalizacją! Dzieje się więc tu dużo i szybko – tak że aż trudno się było oderwać.

A zatem – główni bohaterowie to Fabien i Letty. On jest mistrzem Formuły 1, a ona nie cierpi tego sportu. Czy sprawdzi się porzekadło mówiące o tym, że przeciwieństwa się przyciągają?
On jest mężczyzną który ma wszystko, któremu nikt nie odmawia i dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, między innymi przez miliony na koncie. Ona zaś jest zamkniętą w sobie, spokojną i skromną kobietą, która dźwiga na barkach ciężar ogromnej tragedii. Jest wolontariuszką, z prawie pustym kontem, ale ma też świadomość że pieniądze szczęścia nie dają…

I tych dwoje właśnie pewnego dnia zawiera układ. Czysty biznes, trochę zabawy, a potem każdy idzie w swoja stronę, bo przecież w prawdziwym życiu nie ma opcji aby się dogadali, skoro nic ich nie łączy, a wszystko dzieli. Ale czy aby na pewno? Czy prawdziwy macho nie poczuje chęci zaopiekowania się Letty? Czy ona nie odkryje pewnego dnia że to proste nim czuje się bezpiecznie? Sprawdźcie to!

Książkę dostaniecie tutaj>>

Instagram @ruda_czyta

Czego oczekiwałam od tej książki? Dobrej zabawy! I ją dostałam. Czytało się ją lekko, szybko, a historia była wciągająca z szybko dziejącą się akcją. Główni bohaterowie mocno charakterni, momentami tak bardzo, że ma się ochotę nimi potrząsnąć. Ale to dobrze, bo to znaczy, że wzbudzają emocje, a tak ma być.

Historia była przewidywalna, ale zupełnie mi to nie przeszkadzało. Poza jedną sceną, która była tak na wyrost, że aż przewróciłam oczami! Jeśli przeczytacie tę książkę, na pewno domyślicie się o jakiej scenie mówię.

Jeśli Was zainteresowałam, to daję znać, że książkę Niepokorny driver dostaniecie tutaj>>

Ocena Rudej
 • 7/10
  Jak mocno książka mnie wciągnęła? - 7/10
 • 7.5/10
  Jak oceniam styl pisania, język i warsztat autora? - 7.5/10
 • 5/10
  Czy warto przeczytać tę książkę ponownie? - 5/10
 • 8.5/10
  Czy bohaterowie wzbudzili sympatię? - 8.5/10
7/10