Byliście kiedyś w Kociej Kawiarni? Ja tak! I zrobiłam to właśnie po lekturze książki Kocia kawiarnia 😻 Przeczytałam tę książkę i jestem nią urzeczona.

Kocia Kawiarnia

Książka dla miłośników kotów, kawy, Barcelony. I dla wszystkich, którzy po prostu chcą się poczuć dobrze! To krótka, ale ogromnie urocza książka, pełna życiowej mądrości i kotów! Musicie ją przeczytać.

Jest to historia Nagore, która próbuje na nowo ułożyć swoje życie, które jakiś czas temu rozleciało się jak domek z kart…  Po bolesnych doświadczeniach nie ma niczego ani nikogo – zero powodów aby wstawać co rano z łóżka. Żyje tak z dnia na dzień, zastanawiając się jak pokierować swoim życiem, jaką drogą dalej podążać,. w którym kierunku pójść. To trudniejsze tym bardziej, że pasja, która żyła do tej pory, po ostatnich doświadczeniach przestała dawać jej przyjemność. A w dodatku kończą się jej pieniądze.

I właśnie wtedy dostaje propozycję żeby zacząć pracę w kawiarni, która jest też domem dla kotów. Ale ona przecież nawet nie lubi kotów. Ba! Ona się ich boi! Ale wie że nie ma wyjścia, musi chociaż spróbować.

Książka dostępna tutaj >>

Instagram @ruda_czyta

Książka która uszczęśliwia czytelników!

Nagore nie ma pojęcia, jak kocia kawiarnia odmieni jej życie! Każdy dzień przybliży ją do zmian jakich się w ogóle nie spodziewała. Bo każdy dzień zmusza ją do pokonywania swoich barier, pracy nad sobą i swoimi lękami. Przychodząc do kociej kawiarni nie miała pojęcia, że to miejsce odmieni ją i jej życie. Że po przekroczeniu progu tego miejsca, wszystko zacznie się dla niej na nowo!

Ta książka jest ciepła, urocza, wzruszająca i pełna kociej i życiowej mądrości. Zostanie w mojej głowie i kocim sercu na długo!

Jako kocia mama bardzo mocno Wam tę książkę polecam! 😻 I wizytę w kociej kawiarni, jeśli tylko macie taką w okolicy.

Ta książka to ponad 100 tys. sprzedanych egzemplarzy i dokładnie tyle samo uszczęśliwionych czytelników!

Książkę Kocia kawiarnia kupicie tutaj>>

Ocena Rudej
 • 9/10
  Jak mocno książka mnie wciągnęła? - 9/10
 • 8/10
  Jak oceniam styl pisania, język i warsztat autora? - 8/10
 • 10/10
  Czy warto przeczytać tę książkę ponownie? - 10/10
 • 10/10
  Czy bohaterowie wzbudzili sympatię? - 10/10
9.3/10

Fragment recenzji

Ta książka jest ciepła, urocza, wzruszająca i pełna kociej i życiowej mądrości. Zostanie w mojej głowie i kocim sercu na długo!

Jako kocia mama bardzo mocno Wam tę książkę polecam! I wizytę w kociej kawiarni, jeśli tylko macie taką w okolicy.