Jak się zakochać w facecie, który mieszka w krzakach - kup na TaniaKsiazka.pl

Jak się zakochać w facecie, który mieszka w krzakach to dość długi tytuł, trzeba to przyznać. Autorką tej książki jest Emmy Abrahamson, która ma pochodzenie polsko-szwedzkie. Nie jest to jednak debiut pisarki. Ten zaliczyła w roku 2011, kiedy to światło dzienne ujrzała powieść o równie długim tytule – Mój tata jest dobry, a moja mama jest cudzoziemką. Wtedy to poddała dogłębnej analizie stereotypy na temat Polaków, panujące w Szwecji. Debiutancka książka Abrahamson wzbudziła niemałe kontrowersje, ale co za tym idzie, również ogromne zainteresowanie. W najnowszej powieści autorka po raz kolejny udowadnia, że nietypowe tematy i ciekawe pomysły na fabułę to jej mocne strony. Koniecznie przekonajcie się sami!

Jak się zakochać w facecie, który mieszka w krzakach - kup na TaniaKsiazka.pl

Jak się zakochać w facecie, który mieszka w krzakach – kilka słów

Główną bohaterką powieści jest Julia, która wraz ze swoim kotem Optimusem zamieszkuje Wiedeń. Obecnie jej największym marzeniem jest zaprzyjaźnienie się z sąsiadką, Elfriede Jelinek. W oczekiwaniu na odpowiedni moment udziela lekcji angielskiego bezrobotnym dyrektorom, charakteryzujących się przerostem ambicji. Czasem pod swoje skrzydła bierze również niedouczoną młodzież.

Jednak pewnego dnia dziewczyna na swojej drodze spotyka Bena. I jak się okazuje, bardzo szybko wybucha między nimi gorące uczucie. Kiedy wszystko zaczyna układać się w piękną historię miłosną, na jaw wychodzi istotny szczegół. Ben jest bezdomny.

Najnowsza książka Emmy Abrahamson to niezwykle poruszająca, ale jednocześnie humorystyczna opowieść o wyborach podyktowanych głosem serca. Decyzjach, które są podejmowane na przekór oczekiwaniom innych oraz utartym schematom. Warto tutaj wspomnieć, że inspiracją do stworzenia tak niezwykłej powieści były prawdziwe wydarzenia. Przekonajcie się sami, że miłość nie ma żadnych ograniczeń! Gwarantujemy, że podczas czytania tej historii, uśmiech nie zejdzie Wam z twarzy.

Książkę pt. Jak się zakochać w facecie, który mieszka w krzakach znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim, którzy poszukują nietuzinkowych opowieści. Przekonajcie się sami, że sukces pisarki to nie kwestia przypadku czy dobrej promocji. To po prostu talent w czystej postaci.