Nowość od K. N. Haner to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej i powieści erotycznych. Większość z Was z pewnością już wie, że pod pseudonimem ukrywa się młoda pisarka urodzona w Ciechanowie. Bardzo szybko udowodniła, że nie tylko zagraniczne tytuły zabarwione pikantnymi scenami, mają szansę na ogromny sukces. Jako polska autorka podbiła serca Czytelniczek w całym kraju, a jej Seria Mafijna cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nowość, którą dziś prezentujemy, nosi tytuł Piekielna miłość i jest już kolejną częścią cyklu. Książka jest dostępna w sprzedaży od 1 czerwca 2018 roku i z pewnością wywoła wypieki na Waszych twarzach.

Nowość od K. N. Haner – czy trwała więź w przestępczym świecie jest możliwa?

Główną bohaterką powieści jest Nicole, która już od dawna tkwi w czymś, o czym wielu ludzi nie śniło nawet w najgorszych koszmarach. Okazuje się, że przestępczy półświatek dla nikogo nie jest łaskawy i próżno szukać w nim choćby cienia litości. Jednak dziewczyna zdążyła już przyzwyczaić się do tego, że nigdy nie będzie łatwo.

Niestety to, z czym musi się teraz zmierzyć, przechodzi jej najśmielsze wyobrażenia. Bohaterka nawet nie zauważyła, kiedy stała się kartą przetargową w pojedynku dwóch groźnych gangsterów. I nie pomaga tu świadomość, że jeden z nich darzy ją miłością. Bo obecnie cierpi całkiem sama, zdana jedynie na łaskę największego wroga. A trzeba wiedzieć, że Nicole jest kobietą dumną, która za nic nie da się złamać. Ma jednak też określony cel – musi odzyskać synka. Czy dziewczyna poradzi sobie w środowisku, gdzie kobiety są jedynie wyzyskiwane? Czy Marcusowi uda się ją odnaleźć? I czy ich związek ma w ogóle jakąkolwiek przyszłość?

Piekielna miłość to prawdziwa opowieść o nienawiści tak silnej, jak miłość. To historia o goryczy porażki, chęci posiadania i pogardzie, jaką można odnaleźć u każdej głęboko skrzywdzonej kobiety. Autorka po raz kolejny nie zawodzi Czytelniczek, które odnajdą tu porywający i nieco brutalny styl. A wszystko to sprawia, że emocje sięgają zenitu.

Nowość od K. N. Haner znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!